Головна Блог ... Новини Клопотати про помилування зможуть подавати родичі засуджених - зміни в указ президента Клопотати про помилування зможуть подавати родичі ...

Клопотати про помилування зможуть подавати родичі засуджених - зміни в указ президента

Відключити рекламу
Клопотати про помилування зможуть подавати родичі засуджених - зміни в указ президента - tn1_0_67421700_1464121112_5744b718a49ec.jpg

Президент вніс зміни в порядок про здійснення помилування, зокрема, визначено, що право клопотати про помилування має захисник, один із батьків, дружина (чоловік), дитина, інший член сім'ї, законний представник засудженого.

Відповідні зміни передбачені Указом Президента України від 14 травня 2016 р. №211/2016 "Про внесення змін до Положення про порядок здійснення помилування".

У виняткових випадках за наявності надзвичайних обставин клопотання про помилування також може бути подано головою або іншим членом Комісії при Президентові України у питаннях помилування, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Уповноваженим Президента України з прав дитини, Уповноваженим Президента України з прав людей з інвалідністю, Уповноваженим Президента України у справах кримськотатарського народу.

Вспомните новость: Мелитополец, приговоренный к расстрелу, 17-й год пытается доказать свою невиновность

Вони подають клопотання про помилування безпосередньо до Адміністрації Президента України. До такого клопотання долучаються будь-які документи, які мають значення для застосування помилування.

Зауважимо, згідно з положеннями попередньої редакції порядку право клопотати про помилування має особа, яка:

- засуджена судом України і відбуває покарання в Україні;

- засуджена судом іноземної держави і передана для відбування покарання в Україну без умови про незастосування помилування, вирок суду щодо якої приведено у відповідність із законодавством України;

- засуджена в Україні і передана для відбування покарання іноземній державі, якщо ця держава погодилася визнати і виконати прийняте в Україні рішення про помилування.

Джерело: Закон і Бізнес

Читайте статтю: Чи знаєш ти, українцю, за що тебе посадять і скільки дадуть?

 • 5152

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 5152

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст