30.08.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Переглядів:  236
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram youtube

Керівник Центральної диспетчерської служби з питань ЖКГ Олександр Поповцев: У Києві презентували оновлений сайт 1557 – спеціалізованої диспетчерської з питань ЖКГ

Сьогодні у столиці презентували сайт Центральної диспетчерської служби з питань ЖКГ 1557 із розширеним спектром сервісів – www.1557.kiev.ua. Віднині тут можна не лише дізнатися про причини відключення послуг і залишити заявку про аварійні ситуації, а й отримати інформацію про обслуговуючу організацію, наявність будинкового лічильника тепла, отримувати оперативні повідомлення на пошту та інше. Про нові можливості сайту розповів керівник Центральної диспетчерської служби з питань ЖКГ 1557 Олександр Поповцев.

Згадайте новину: Відповідальність за пошкодження чужого майна та об'єктів ЖКГ пропонують посилити

«Для початку роботи із сайтом необхідно авторизуватися. Якщо при реєстрації залишити електронну пошту, то надалі вам приходитимуть повідомлення про планові відключення послуг або поточні відключення через аварійні випадки. У повідомленнях будуть відображені причини відключення і терміни відновлення послуги. На сайті можна вказувати кілька адрес, щоб відслідковувати стан надання послуг, наприклад, у будинку батьків. На сайті можна як залишити нову заявку про збій у постачанні послуги, так і перевірити попередні заявки в архіві. У рубриці «Адресно-довідкова інформація» зібрана невеличка довідка про обслуговуючі організації з телефонами, адресами та днями прийому», – повідомив Олександр Поповцев.

За словами керівника диспетчерської, окремою рубрикою на сайті виокремлені питання щодо ПАТ «Київводоканал», де можна, зазначивши номер особового рахунку звірити та оновити показання квартирного лічильника та оплатити послугу. Планується розширювати перелік послуг і створювати аналогічні рубрики для інших виконавців послуг.

Згадайте новину: Не створили ОСББ? Готуйтеся до приходу управителя!

«Актуальною зі стартом опалювального сезону стане рубрика, що стосується наявності теплового будинкового приладу обліку та інформації про спільне зняття показань із приладу. Це можна також зробити через сайт 1557», – говорить Олександр Поповцев.

Він зауважив, що в сервісі відображені будинки, які обслуговуються комунальними ЖЕДами або ті ОСББ та ЖБК, що уклали договір із 1557. Тому, щоб користуватися сервісом, необхідно укласти відповідну угоду.

Як повідомив керівник Центральної диспетчерської служби з питань ЖКГ 1557, у подальшому сайт продовжуватиме вдосконалюватися та оновлюватися для більшої зручності користувачів.

Джерело: Київська міська державна адміністрація

0
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення