Карантин и что делать при составлении админпротокола | Адвокат Ростислав Кравец

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Правительство ужесточает правила карантина, а полиция в погоне за исполнением плана составляет по поводу и без повода админпротоколы. Как защитить свои права Вы узнаете из этого видео.

Для справки:

Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 254. Складення протоколу про адміністративне правопорушення Протокол про адміністративне правопорушення, у разі його оформлення, складається не пізніше двадцяти чотирьох годин з моменту виявлення особи, яка вчинила правопорушення, у двох примірниках, один із яких під розписку вручається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Стаття 259. Доставлення порушника Перебування доставленої особи у штабі громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону чи громадському пункті з охорони громадського порядку, приміщенні виконавчого органу сільської, селищної ради не може тривати більш як одну годину, якщо не встановлено інше.

Стаття 263. Строки адміністративного затримання Адміністративне затримання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, може тривати не більш як три години.

3200
Переглядів
0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

Популярні судові рішення
ЕСПЧ
0