18.10.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна    Переглядів:  172
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram youtube

Гройсман рассказал об успехах в экономике

Среди достижений: решения для укрепления кредитного рейтинга, поданный в Раду проект госбюджета и выход на рынок заимствований.

Украине с начала года удалось добиться значительных результатов в экономической сфере. Об этом премьер-министр Владимир Гройсман заявил во время своего отчета за проделанную правительством работу, сообщается на официальном сайте Кабмина.

Премьер обратил внимание на приоритеты работы Кабинета министров. В их числе – экономический рост, безопасность и оборона, борьба с коррупцией, инвестиции в человеческий капитал.

Вспомните новость: ЦИТАТА МЕСЯЦА: Премьер-министр Гройсман: Гройсман 1 сентября заявил, что не всем украинцам нужно высшее образование

Он также подчеркнул, что за последние месяцы правительство сформировало бюджетную резолюцию, вовремя внесло в парламент проект госбюджета на 2018 год, приняло ряд решений для повышения кредитного рейтинга государства и вышло на рынок заимствований.

По мнению Гройсмана, в данное время стоит задача ускорить экономический рост, сформировать благоприятный инвестиционный климат, продолжить развитие промышленности.

Напомним, Международный валютный фонд прогнозирует рост реального ВВП Украины в 2017 году на 2% при потребительской инфляции на конец года в размере 10%.

Вспомните новость: Премьер-министр Гройсман: Украина открыла базу данных владельцев компаний

Источник: korrespondent.net

Президент на українсько-мальтійському бізнес-форумі: Україна продовжує свою трансформацію і шукає надійних і сильних економічних партнерів

Президент України Петро Порошенко та Президент Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прека взяли участь в українсько-мальтійському бізнес-форумі, який відбувся в рамках державного візиту Президента Мальти до нашої країни.

Під час форуму була підписана Угода між Торгово-промислової палатою України та Палатою торгівлі, підприємництва та промисловості Мальти про створення українсько-мальтійської ділової ради.

У рамках виконання цієї угоди ТПП України та Палата торгівлі, промисловості і підприємництва Мальти надаватимуть інформаційно-консультативні послуги для українських і мальтійських підприємців, поширюватимуть ділові пропозиції, обмінюватимуться іншими інформаційними матеріалами та нормативними актами, що регулюють зовнішньоекономічну діяльність у наших країнах. Угода сприятиме широкому залученню до двостороннього співробітництва малого і середнього бізнеса, а також виходу українських компаній на ринки ЄС.

Згадайте новину: Порошенко хоче виділити на оборону 165 млрд грн у 2018‎

Президент Петро Порошенко під час виступу подякував «за чіткий прояв зацікавленості уряду та бізнесу Мальти у розвитку ділових зв'язків з українськими партнерами».

Глава держави назвав дуже перспективною співпрацю у сфері ІТ, телекомунікацій та технологічних послуг, на які вже припадає 75% українського експорту послуг. На його переконання, створення двосторонньої Ради з питань співробітництва у сфері сучасних технологій та послуг сприятиме подальшому поглибленню торговельно-інвестиційного співробітництва.

«Україна продовжує свою трансформацію і шукає надійних і сильних економічних партнерів», - сказав Петро Порошенко та наголосив, що Україна цінує підтримку мальтійської сторони, особливо під час головування Мальти в Раді ЄС.

Він зазначив, що впродовж головування Мальти і завдяки цьому ми успішно завершили процес ратифікації нашої Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, включаючи глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі; завершили переговори і підписали угоду про запровадження безвізового режиму для українських громадян.

Згадайте новину: Порошенко: Ми маємо переконливо довести і притягнути Росію до відповідальності

За словами Президента, все це стало можливим завдяки системній роботі його команди впродовж трьох останніх років, проведенню реформ, що були передбачені Планом візової лібералізації.

Глава держави також відзначив досягнення Україною макроекономічної стабільності та тенденції до зростання. За його словами, за 6 місяців 2017 року реальний ВВП зріс на 2,3%. І це в умовах війни та окупації Росією української території, де розміщені промислові підприємства. Також збільшилось на 25,4% будівництво за 8 місяців 2017 року, ріст капітальних вкладень за 6 місяців 2017 року становить 22,5%; міжнародні резерви Національного банку в серпні 2017 року склали  майже 18 млрд. доларів.

«Це демонстрація нашої стабільності. Я можу запевнити вас, що прогноз оптимістичний», - зазначив Президент та додав, що очікується зростання ВВП понад 2% в 2017 році та 3,2% у 2018 році.

В свою чергу, Президент Марі-Луїз Колейро Прека наголосила на стратегічному геополітичному значенні Мальти та України для своїх регіонів, та важливої ролі її країни не тільки «як мосту до Африканського континенту», а й важливого члена Співдружності націй, до якої входить 53 країни.

Вспомните новость: Опубликованы документы о судимости отца Порошенко

Марі-Луїз Колейро Прека наголосила на важливості прямого авіасполучення між Мальтою та Україною, починаючи з березня наступного року, про що було домовлено під час зустрічі двох президентів.

«Мальта може багато чого запропонувати Україні – логістичні центри, фінансові інституції, навчальні центри, туризм, послуги гостинності,  медичну освіту та навчання англійської як іноземної мови та багато іншого», - зазначила Президент Мальти. При цьому вона наголосила, що Мальта дуже зацікавлена в аграрній продукції українського виробництва, а також в ІТ-послугах, які вже сьогодні активно експортує Україна.

Марі-Луїз Колейро Прека також висловила впевненість, що українська авіакомпанія «Антонов» успішно розвиватиме свій бізнес на Мальті для задоволення потреб компаній в Африці.

Джерело: ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ

Читайте статью: Поле битвы — Facebook. Сколько ботов «живет» на странице Петра Порошенко

0
Подобається
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення