Головна Блог ... Новини Засуджені також громадяни. Екзаступника колонії з Херсона, підозрюють у причетності до депортації 1700 в’язнів Засуджені також громадяни. Екзаступника колонії з ...

Засуджені також громадяни. Екзаступника колонії з Херсона, підозрюють у причетності до депортації 1700 в’язнів

Відключити рекламу
Засуджені також громадяни. Екзаступника колонії з Херсона, підозрюють у причетності до депортації 1700 в’язнів - b2712f6915ed001da569223d94ec37ec.jpeg

Служба безпеки України підозрює колишнього начальника Голопристанської виправної колонії №7 у порушення законів та звичаїв війни.

Про це йдеться в тексті підозри.

36-річний Олексій Сорока до окупації працював заступником начальника — начальником відділу «Голопристанської виправної колонії № 7».

У травні минулого року російська окупаційна влада створила своє «Управління служби виконання покарань», у тому числі «Голопристанську виправну колонію № 7», яку очолив Сорока.

На період окупації у Північній виправній колонії №90 утримувались 858 вʼязнів, у Дарʼївській виправній колонії №10 – 242, Голопристанській виправній колонії №7 – 737, у Херсонському слідчому ізоляторі – 321 особа.

Як встановили слідчі, у період з 20 жовтня по 2 листопада окупанти на 5-ти спецавтомобілях з написами «ФСИН России» примусово перевезли в’язнів до так званої «Голопристанської виправної колонії №7». Надалі за наказом вищого окупаційного керівництва Сорока організовував депортацію, зокрема, підписував наряди на вивіз засуджених та їх особових справ до РФ.

Користуйтеся консультацією: Чим відрізняється позбавлення волі від її обмеження?

Надалі під контролем Сороки за декілька днів його підлеглі передали 1700 в’язнів працівникам Управління федеральної служби виконання покарань Росії по Республіці Крим та місту Севастополь. Російські спецпризначенці «Акули» примусово конвоювали засуджених на тимчасово окуповані території України, а також до Ростовської і Волгоградської областей та Краснодарського краю. На сьогодні місцезнаходження частини незаконно переміщених в’язнів невідоме.

Сороку підозрюють у порушенні законів та звичаїв війни за попередньою змовою групою осіб, а саме в примусовій депортації з Херсонської області до РФ осіб, на яких поширюється Женевська конвенція про захист цивільного населення під час війни.

Користуйтеся консультацією: Як отримати умовно-дострокове звільнення з місць позбавлення волі

 • 356

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 356

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст