Довідка 6-зем. Порядок отримання

18.04.2015
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube
Довідка 6-зем. Порядок отримання - dovidka_6_zem_poryadok_otrimannya_55316e733d016.png

Чому 6-зем? Тому, що саме так назвали одну з численних форм державної статистичної звітності, яка формується щорічно муніципальними та державними органами, які, в свою чергу, надають її органам Держземагентства відповідного рівня. Предметом цієї форми звітності є надання статистичної інформації про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами.

В основу інформації форми 6-зем покладено класифікацію земель за видами земельних угідь та видами економічної діяльності, які здійснюються на цих землях.

Довідка 6-зем, повна назва якої: “Довідка з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами угіддями (за даними форми 6-зем)”, видається, зокрема місцевим управлінням Держземагентства за заявою зацікавлених осіб.

Отримана довідка 6-зем є документом, що включається до складу проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (користування) під час розробки останнього землевпорядною організацією. Довідка 6-зем – це певна частина вихідних даних для розробки проекту відведення земельної ділянки.

З інформації, що міститься у довідці 6-зем ми можемо дізнатись до складу яких угідь має відноситись наша чи бажана земельна ділянка. Вказаний в довідці 6-зем склад угідь повинен співпадати зі змістом дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки. Місцеве управління Держземагентства контролює це питання в ході погодження проекту відведення земельної ділянки.

Щоб отримати довідку 6-зем самостійно, необхідно звернутись до місцевого центру надання адміністративних послуг. Якщо у вашому районі центр надання адміністративних послуг не створено, то необхідно звернутись безпосередньо до районного (міського) управління Держземагенства за місцезнаходженням земельної ділянки та надати приведений нижче перелік документів (перелік орієнтовний).

1-й випадок отримання довідки 6-зем:

Ви, як фізична чи юридична особа, вже є власником чи користувачем земельної ділянки:

· заява встановленої форми;

· копія паспорту та коду, якщо заяву подає фізична особа;

· копії реєстраційних документів, якщо заяву подає юридична особа;

· копія документа, що підтверджує право на землю (держакт, свідоцтво, договір).

2-й випадок отримання довідки 6-зем:

Ви, як фізична чи юридична особа, бажаєте стати власником чи користувачем нової земельної ділянки:

· заява встановленої форми;

· копія паспорту та коду, якщо заяву подає фізична особа;

· копії реєстраційних документів, якщо заяву подає юридична особа;

· картографічні матеріали в масштабі 1:5000 чи 1:10000;

· копія рішення (наказу, розпорядження) про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки;

· обмінний ХМL-файл (складається землевпорядною організацією);

· копія документа, що підтверджує право на об’єкти нерухомості (будинок, будівля і т.і.);

· копія договору на нерухомість (земельна ділянка, будівля, будинок і т.і.).

Місцеве управління Держземагентства зобов’язане протягом десяти днів, після отримання повного пакету документів, видати замовнику довідку 6-зем, строк дії якої обмежується спливом поточного року.

Зразок довідки 6-зем, повна назва якої: "Довідка з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами угіддями (за даними форми 6-зем)". Довідка 6-зем є частиною вихідних даних під час розробки проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (користування) землевпорядною організацією. В ході погодження проекту відведення земельної ділянки, управління Держземагентства перевіряє за рахунок яких угідь надано земельну ділянку, відповідно до рішення місцевої ради чи розпорядження райдержадміністації, чи наказу обласного управління Держземагентства, тощо.

Автор консультації: ТМ Землевпорядник

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні статті
ЕСПЧ
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події:
0