Головна Юридичний світ ... Події Договірні відносини для директора, юриста, бухгалтера Договірні відносини для директора, юриста, бухгалт...

Договірні відносини для директора, юриста, бухгалтера

09.11.2016
Переглядів : 1202
 - 0_25651000_1478691703_58230b773eaad.jpg
Дата події
2016-11-09
Час проведення: 10:00-12:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

На семінарі будуть розглянуті тенденції договірних відносин. А також питання зміни в регулюванні, оподаткуванні та судовій практиці. Договори купівлі-продажу. Оренда. Послуги. Банківські, трудові договори. Укладення та виконання. Зміна умов. Розірвання. Недійсність. Штрафи.

Ви отримаєте вичерпну інформацію про методи захист від недобросовісного контрагента. Спори, що виникають з договірних відносин. Укладення договорів з метою подальшого невиконання зобов'язань. Профілактика виникнення фінансових втрат. АТО (Донецьк, Луганськ), Крим: робота на / з проблемними територіями. Кримчани - резиденти України (суд по, НБУ проти). Форс-мажор: практика 2016 році, нові можливості. Єдиний соціальний внесок. Валютні ризики. Ціна договору у валюті. Як підстрахуватися? Податкова реформа 2016! Податкові ризики. Фіктивність. Безтоварність. Електронне адміністрування ПДВ. Податкові застереження в договорах.

Детальна програма за посиланням: http://marmaer.ua/dogovornye-otnosheniya/

На семінарі виступлять: Дроботова Тетяна - Суддя ВГСУ, Грек Борис - Суддя ВГСУ, Рогач Лариса - ВГСУ, Муравйов Олексій - Суддя ВАСУ, Кравець Ростислав - Адвокат, старший партнер АК «Кравець та Партнери», Теньков Сергій - експерт з 30 річним стажем, Богініч Олег - Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України, Кислий Тарас - Радник, Юридичне бюро ЕПАП - Єгоров, Пугинський, Афанасьєв і партнери (Україна, Київ).

Телефонуйте! Приходьте! Ми з радістю допомагаємо нашим Клієнтам успішно вести бізнес!

Дата: 24.11.2016 - 25.11.2016

Тривалість: 2 дні з 09:30 до 18:00

Вартість: 2650 грн.

Знижка: 2450 грн. при оплаті до 10 листопада

Знижки за 2-го учасника - 7%; за 3-го і більше - 15%

У вартість входить 2 повних дні навчання і консультацій, твети на питання (у т.ч. індивідуальні та надіслані заздалегідь), Книга за тематикою семінару (на вибір), ексклюзивні матеріали (на CD), обід в ресторані, кава-брейки в перервах , набір ділових аксесуарів, сертифікат.

Реєстрація: http://marmaer.ua/dogovornye-otnosheniya/

Контактна особа: Олександр Архипенко

Телефон: +38 (098) 696-61-05

1202
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст