0
0
52
Дата 16 травня примітна кількома міжнародними урочистостями і незвичайними українськими звичаями. А за прикметами дня можна визначити, яким буде літо. Докладніше про те, що за свято сьогодні настає і чого не можна робити, читайте в нашому матеріалі.
Яке сьогодні свято церковнеЯке сьогодні свято в УкраїніЯке сьогодні свято у світіЯке сьогодні свято в народіЩо не можна робити сьогодні і які є прикметиУ кого День ангела сьогодніЯке сьогодні свято церковнеНовоюліанський календар, на який ПЦУ перейшла 2023 року, встановлює свято сьогодні днем вшанування преподобного Феодора Освяченого.
Якщо ви вважаєте більш правильним старий стиль, то вам може бути цікаво, яке сьогодні церковне свято настає за юліанським календарем. Православні згадують преподобного Феодосія Печерського і мучеників Тимофія і Мавру.
Яке сьогодні свято в УкраїніУкраїнцям варто віддати данину поваги нашим знаменитим землякам, які народилися в цю дату. Це історик Микола Костомаров, етнограф Микола Колцуняк, художник Микола Грох, музикант і переможець "Євробачення" Олег Псюк, воїн ЗСУ та Герой України Іван Павлишин.
Якщо говорити про офіційні урочистості, то свят сьогодні в Україні немає. Ми можемо долучитися до святкування міжнародних подій.
Яке сьогодні свято у світіСеред відомих світових діячів є чимало іменинників цієї дати. 16 травня народилися математиканя і філософиня Марія Аньєзі, театральний актор Генрі Фонда, поетеса Адрієнн Річ, кіноактори Пірс Броснан, Дебра Вінгер і Меган Фокс, співачка Джанет Джексон.
У світі цей день асоціюється з кількома урочистостями. Ось яке свято 16 травня настає в інших країнах:
в США - День барбекю і День піци;в Малайзії - День учителя;в Франції - Свято хліба;в Коста-Ріці - День мікробіолога;в Польщі - День прикордонника;в Данії - День молитви.Деякі події відзначають на всесвітньому рівні. Наукова спільнота святкує Міжнародний день світла, який має на меті підкреслити важливість наукового прогресу та впливу світла на здоров'я. А ООН встановила 16 травня День мирного співіснування, що закликає всі народи жити в мирі та терпимості.
За давніми прикметами сьогоднішній день носить назву Федір Житник. Наші предки говорили, що 16 травня - свято хліборобів. Якщо посіяти жито, пшеницю, кукурудзу або ячмінь, то буде гарний урожай зерна.
Загалом сьогоднішній день вважається одним із найнещасливіших у році. Важливі справи і починання приречені на провал, тому люди намагалися провести день спокійно.
Що не можна робити сьогодні і які є прикметиПід великою забороною 16 травня сварки, конфлікти, лайка, помста і заздрість. Не варто переїжджати, влаштовуватися на роботу, укладати важливі угоди і купувати дорогі речі - такі відповідальні справи можуть провалитися.
Наші предки століттями спостерігали за погодою і склали такі прикмети про цей день:
якщо дуб уже випустив листя, то літо буде сухим;зацвіли троянди - до раннього літа;у річках розпустилися водяні лілії - заморозків більше не буде;якщо прогримів грім, то буде гарний урожай овочів.А синоптики вважають, що погода 16 травня в Україні буде похмурою і дощовою в західних областях, але в східних трохи потеплішає.
У кого День ангела сьогодніЗа сучасним стилем церква згадує святих з іменами Аркадій, Георгій, Єгор, Лаврентій, Микола, Олександр, Петро і Федір, а їхні тезки святкують іменини.
Якщо ви дотримуєтеся старого стилю, то варто відзначити сьогодні свято іменин Миколи, Павла, Петра, Тимофія, Уляни та Юліани.
ДЖЕРЕЛО : UNIANПереглядів
Коментарі
Переглядів
Коментарі
Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях
Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс
Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію
Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом
Переглядів:
330
Коментарі:
0
Переглядів:
831
Коментарі:
1
Переглядів:
959
Коментарі:
0
Переглядів:
725
Коментарі:
0
Переглядів:
527
Коментарі:
0
Переглядів:
368
Коментарі:
2
Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.
Повний текстПриймаємо до оплати
Copyright © 2014-2025 «Протокол». Всі права захищені.