Головна Блог ... Новини Чи буде тепер такий закон взагалі... Президент Зеленський ветував закон про електронні декларації Чи буде тепер такий закон взагалі... Президент Зел...

Чи буде тепер такий закон взагалі... Президент Зеленський ветував закон про електронні декларації

Відключити рекламу
Чи буде тепер такий закон взагалі... Президент Зеленський ветував закон про електронні декларації - 6bcfe159b8f85d5f18c6e80e46ef5a1a.webp

Президент Володимир Зеленський ветував закон про електронні декларації (№9534). Про це він повідомив у Telegram.

Зеленський зазначив, що вранці надійшов із Верховної Ради України закон, який зберігав обмеження щодо електронного декларування.

"Обмеження неприйнятні", - заявив він.

У відеокоментарі глава держави повідомив: "Заветував прийнятий Верховною Радою закон, в якому були обмеження електронного декларування. Причину цього вето, думаю, всі чудово розуміють. Декларації мають бути відкритими одразу. Не через рік, а вже зараз реєстр треба відкривати. Власне, із цією головною правкою закон має бути проголосований. Бажано швидко".

Згідно з повідомленням на офіційному сайті Верховної Ради, сьогодні, 12 вересня, зранку Проект Закону "Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану" з підписом голови Верховної Ради України був направлений на підпис Президенту України.

Згадайте новину: Звісно ми не побачимо як чиновники збагатилися під час війни - у законопроект №9534 про декларування внесли зміни

Закон про відновлення електронного декларування

5 вересня Верховна рада України у другому читанні проголосувала законопроекти про відновлення електронного декларування та про відповідальність за несвоєчасне подання декларацій.

Однак, законопроект про відновлення декларування передбачає закритість реєстру декларацій ще на один рік, а законопроект про відповідальність за несвоєчасне подання декларацій - уникнення відповідальності, якщо чиновник "забув" задекларувати майно на 1,3 млн грн.

Це викликало резонанс у суспільстів та політичних колах.

9 вересня народний депутат Ярослав Железняк в Telegram написав, що Президент України Володимир Зеленський, як і вимагали українці у відповідній петиції, накладе вето на ухвалений парламентом законопроект №9534.

 • 453

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 453

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст