24.08.2014    Переглядів:  237
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Чергова річниця незалежності України в умовах неоголошеної війни з Росією

Чергова річниця незалежності України в умовах неоголошеної війни з Росією - chergova_richnitsya_nezalegnosti_ukraini_v_umovah_neogoloshenoi_viyni_z_rosieyu_53f9d1b125808.jpg

24 серпня 1991 року Верховна Рада УРСР продовжуючи тисячолітню традицію державотворення на Україні прийняла Акт проголошення незалежності України, яким проголошено незалежність України та створено державу Україна. 1 грудня 1991 року на  Всеукраїнському референдумі Акт проголошення незалежності України підтримало понад       92 % громадян України    (при явці понад 84 % громадян України).

Сьогодні Україна відзначає 23 річницю цієї події у стані неоголошеної війни з Російською Федерацією. Війни за фактичну незалежність на міжнародній арені та власний суверенітет – здатність народу України  самостійно визначити внутрішній та зовнішній політичний курс. І тільки перемога у цій війні задовольнить народ України. Будь-які інші половинчасті дії  та домовленості з агресивним сусідом знову стануть історичними помилками України, котрі неодноразово були допущені у минулому.

Насамперед нам слід поздоровити з Днем незалежності бійців Збройних сил України та Національної гвардії України, які проводять Антитерористичну операцію у Донецькій та Луганській областях, бо саме вони найкраще розуміють що таке незалежність України і саме вони неминуче одержать перемогу у цій проклятій неоголошеній війні на території України.

Народ України пройшов тернистий шлях до своєї незалежності і найскладніше ще попереду. Україні ще належить стати економічно могутньою державою у складі Європейського Союзу  із сильною армією та розвинутим відкритим  громадянським суспільством. І в першу чергу для цього Україні потрібна  реальна Незалежність!

З днем Незалежності України!  

Слава захисникам незалежності України, слава народу України, слава Україні!     

 

 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події:
}