Головна Юридичний світ ... Події Безкоштовний тест-драйв земельного права

Безкоштовний тест-драйв земельного права

01.07.2024
Переглядів : 185
 - fd1596bf8188432023fb86521c705dde.jpg
Дата події
2024-07-01
Час проведення: 14:00-15:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

Запрошуємо всіх на безкоштовний тест-драйв земельного права, де експерти поділяться своїм досвідом та знаннями з найбільш актуальних питань в цій сфері.

Програма:

Обмеження щодо розпорядження землею під час воєнного стану

Спікер: Віктор Кобилянський - відомий фахівець у галузі земельного права, розгляне важливість знання обмежень щодо розпорядження земельними ділянками під час воєнного стану. Обговоримо, як такі обставини впливають на правові відносини і їх виконання.

Судова практика та вирішення спорів із земельних правовідносин

Спікер: Ян Білоголовий, адвокат, член Комітету з питань аграрного, земельного та довкілевого права, член Центру земельного права ВША НААУ

Ян поділиться своїм досвідом у вирішенні спорів, що виникають із земельних правовідносин, а також розкриє найсучасніші судові практики і стратегії захисту прав на землю.

Землевпорядна документація

Діана Коломійцева, кандидат юридичних наук, адвокат, керуючий партнер «BOSSOM GROUP», радник з правових питань Всеукраїнської асоціації громад. Діана детально розгляне процеси землевпорядної документації, її важливість та вплив на юридичну чистоту земельних правовідносин.

Цей захід дозволить вам не лише поглибити свої знання в галузі земельного права, але й отримати цінні поради від провідних експертів. Реєстрація безкоштовна, проте кількість місць обмежена, тому рекомендуємо реєструватися заздалегідь.

Реєстрація: https://leeloo.bca.education/1nztz7?traffic_mark=lsq320

185
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст