Головна Юридичний світ ... Події Базовий курс навчання медіації відповідно до Закону України «Про медіацію» Базовий курс навчання медіації відповідно до Закон...

Базовий курс навчання медіації відповідно до Закону України «Про медіацію»

 - c9fa46fd15ab555e2f74f56d8f672f7c.jpg
Дата події
2024-03-07
Час проведення: 16:00-18:50
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
18000грн
Online

Київська школа професійної медіації та перемовин відповідно до Закону України «Про медіацію» здійснює набір слухачів на базовий курс навчання медіації в обсязі 90 академічних годин, 60 з яких складають практичні інтерактивні заняття. Навчальний курс складається з гармонійного поєднання мінілекцій, практичних занять, рольових ігор, симуляцій, демонстрацій та презентацій, індивідуальної та спільної роботи в малих групах.

Вартість навчання 18 тисяч гривень. Можлива поетапна оплата. Слухачі забезпечуються навчальними матеріалами.

Навчання в умовах воєнного стану в Україні відбувається дистанційно (online) з використанням сервісу Zoom у віртуальних аудиторіях із забезпеченням кожним слухачем заходів особистої безпеки. Кількість слухачів у групі обмежена. Набір до групи здійснюється у кількості не більше 20 осіб.

Навчальна програма розроблена згідно із Керівними принципами щодо проектування та моніторингу схем навчання медіації від 14.06.2019 року Європейської комісії з ефективності правосуддя (CEPEJ) та відповідно до Основних засад навчання базовим навичкам медіатора, які розроблені в Україні в 2019 році громадською організацією «Національна асоціація медіаторів України» з урахуванням зарубіжних стандартів і вітчизняного досвіду навчальних центрів, тренерів і викладачів в межах проекту «Забезпечення якості послуг медіації шляхом стандартизації вимог до базового навчання медіаторів», що реалізовано ГО “НАМУ” за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя» з метою окреслення мінімальних вимог до навчання медіаторів задля забезпечення належної якості надання ними послуг медіації.

Початок занять: 07 березня 2024 року.

Увага! Дата початку проведення занять Школою може бути перенесена з попереднім оповіщенням слухачів у зв'язку з воєнним станом та іншими підставами за потреби.

Курс складається з 24-х групових онлайн-занять по 4 години, що проводяться на базі платформи ZOOM з використанням різноманітних інструментів онлайн-навчання.

Заняття проходитимуть з 16:00 до 18:50 (1 пара: 16.00-17.20, 2 пара: 17.30-18.50) або з 15.00 до 19.20 (1 пара: 15.00-16.20, 2 пара: 16.30-17.50, 3 пара: 18.00-19.20) у наступні дати:

Модуль 1. «Основи правового регулювання медіації у світі та в Україні»
07-09 березня 2024 року

Модуль 2. «Професія медіатор. Основи базових знань»

14 березня-16 березня 2024 року

Модуль 3. «Комунікаційні навички в роботі медіатора»
28-30 березня 2024 року

Модуль 4. «Основи психології конфлікту та ситуацій переживання втрати (горя) через загибель, смерть, хворобу в житті людини: психологічні особливості роботи медіатора з негативними станами і емоціями»
04-06 квітня 2024 року

Модуль 5. «Професійні моделі і техніки медіації»

25-27 квітня 2024 року
02-04 травня 2024 року

Модуль 6. «Прикладні напрями роботи медіатора: судочинство (кримінальне, цивільне, господарське), перемовини, досудове вирішення спору, медіація в підприємницькій діяльності, нотаріаті, виконавчих провадженнях»
16-18 травня 2024 року
23-25 травня 2024 року

Після проходження навчання учасники курсу отримують сертифікат, що відповідає вимогам Закону України "Про медіацію" та надає право практикувати медіацію в Україні.

Випускники матимуть можливість бути включеними до реєстру медіаторів «Київської школи професійної медіації та перемовин» та долучитися до групової роботи (супервізії) з отриманням менторської та інтервізійної підтримки.

Координатор навчання (головний викладач) - Деркач Вероніка Валеріївна, телефони: +3 80(98) 019 90 72, +3 80(93) 476 72 60

Викладачі базового курсу навчання медіації:

1) Назаров Олег Анатолійович - професійний перемовник (полковник поліції у відставці, поліграфолог, учасник бойових дій), кандидат психологічних наук, доцент, акредитований тренер психолог Національної школи суддів України, доцент кафедри психології та філософії Київського університету інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», атестований Міністерством юстиції України судовий експерт психолог, член Координаційної міжвідомчої ради при Міністерстві юстиції України, директор Київського міжнародного судово-експертного інституту психологічної експертизи і досліджень на поліграфі, головний редактор журналу «Судово-психологічна експертиза. Застосування поліграфа і спеціальних знань в юридичній практиці». - URL: https://expertize-journal.org.ua, стаж професійної діяльності у сфері юридичної психології з 1999 року. Профіль ФБ - https://www.facebook.com/profile.php?id=100005642316876

2) Деркач Вероніка Валеріївна - професійний медіатор, адвокат, стаж професійної діяльності у сфері права з 2001 року, стаж викладацької діяльності 7 років, стаж роботи за напрямком адвокатури з 2002 року по тепер, ветеран адвокатури, керівник стажування Ради адвокатів в Київської області, в.о. голови ветеранського осередку Голосіївського району Комітету ветеранів та соціального захисту Ради адвокатів в Київській області. У 2004-2005, 2009, 2013 роках була консультантом - адвокатом, який відповідав на листи читачів офіційного друкованого видання, газети Верховної Ради України «Голос України». В 2018 році висувалась кандидатом на посаду судді Вищого антикорупційного суду. Є аспірантом на здобуття наукового ступеня доктора філософії у галузі права за темою дисертаційного дослідження "Конституційно-правове забезпечення розвитку медіації в Україні".

Неодноразово нагороджена відзнаками Ради адвокатів в Київської області: "За професіоналізм, майстерність та мудрість", "Ветеран адвокатури". Профіль ФБ - https://www.facebook.com/profile.php?id=100062304106775

3) Гутаріна Катерина Юріївна - професійний медіатор, адвокат, юрист, стаж професійної діяльності у сфері права з 2001 року, за напрямком адвокатури з 2005 по 2017 роки. Спеціалізація у сфері медіації: цивільні спори, комерційні спори, сімейні спори. Професійна позиція з урахуванням досвіду: "Ubi concordia - ibi victoria" - "де згода - там перемога". З 2001 року працюючи у сфері юриспруденції та щодня стикаючись з різними юридичними суперечками пані Катерина точно знає, що якщо має місце судовий розгляд, то вже ніколи не можливо буде знайти рішення, яке б задовольняло обидві сторони. Все одно хтось програє. Медіація працює інакше. Це дивовижний інструмент у вирішенні конфліктів, який дозволяє знайти рішення, що може задовольнити обидві сторони спору. Не слід чекати, що ситуація вирішиться сама собою, варто спробувати альтернативний варіант вирішення проблеми. Медіація – це мирний діалог за згодою між сперечальниками, спрямований на взаємовигідне вирішення існуючого конфлікту, допущених порушень. Маючи великий досвід роботи юристом, адвокатом, пані Катерина із задоволенням допомагає досягнути результат як медіатор. Клієнти пані Катерини бачать, як велика кількість пазлів наприкінці медіації з нею з'єднується в єдине ціле, а проблеми знаходять своєї вирішення. Профіль медіатора - https://www.mediation-help.com/gutarina/

145
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст