Головна Блог ... Новини Адвокатура має шукати союзників

Адвокатура має шукати союзників

эксклюзив
Відключити рекламу
 - 1ebfcbdedfc157ba2cce233512a52642jpg

Тема щодо порушення прав адвокатів уже всім набила оскому.

У ЗМІ постійно з’являється інформація про протиправне втручання правоохоронців у роботу правозахисників. У відповідь адвокати через соціальні мережі закликають колег до загальнонаціонального страйку та інших акцій, спрямованих на захист своїх прав. Недавно була спроба привернути до цієї проблеми і увагу парламентарів. Адвокати провели мітинг під Верховною Радою, але на них практично ніхто не звернув уваги. Проблема в тому, що відстоюючи свої права правозахисники діють хаотично і неорганізовано. Саме через це правоохоронці, які порушують права адвокатів не несуть жодної відповідальності за протиправні дії, а адвокати продовжують плакати і скаржитись на свою тяжку долю.

Шановні колеги! Досить скиглити. Пора оголосити реальну, а не віртуальну війну корумпованим чиновникам.

Досвід Західних країн свідчить, проте, що адвокати можуть бути серйозною політичною силою. Якщо вони будуть діяти системно і організовано, то зможуть ефективно захистити свої права і примусити будь-якого посадовця поважати Конституцію і Закон.

Хочеш виграти війну – шукай союзників. І союзником правозахисників у війні з корумпованими правоохоронцями має стати кожен громадянин України. Громадяни потрібно лише нагадати народну мудрість, проте що від суми і від тюрми ніхто не застрахований. Тоді вони будуть розуміти реальну цінність правозахисників і відстоюючи своє конституційне право на захист будуть відстоювати і право адвокатів на професію.
Окремо варто зазначити, що адвокатська діяльність – це не підприємницька діяльність. Адвокат працює не для отримання прибутку. Основним завданням адвоката є захист законних прав громадян. Згідно зі ст. 59 Конституції України адвокатура існує для забезпечення захисту громадян від необґрунтованого обвинувачення. Слід зазначити, що адвокат, прокурор і суддя мають бути рівноправними учасниками судового процесу.

Від реального забезпечення цього правового принципу залежить справедливість судового рішення і доля кожного конкретного громадянина, який з тих чи інших причин став перед судом. Потрібно зробити так, щоб забезпечення права адвоката на професію стало особистою справою кожного громадянина, який хоче жити у правовій державі і мати гарантію забезпечення свого конституційного права на захист.

Олег Березюк,
Українське юридичне товариство

 • 1302

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1302

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст