Головна Юридичний світ ... Події Адвокат Надії Савченко Ілля Новіков проведе майстер-клас в Києві Адвокат Надії Савченко Ілля Новіков проведе майсте...

Адвокат Надії Савченко Ілля Новіков проведе майстер-клас в Києві

23.11.2016
Переглядів : 1329
 - 0_05306100_1479818333_58343c5d0cfd9.png
Дата події
2016-11-23
Час проведення: 10:00-12:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

Відомий російський ерудит інтелектуального шоу «Що? Де? Коли?», а також за сумісництвом адвокат, що представляв інтереси таких клієнтів як Анатолій Вассерман, Сергій Лекторовіч і Надія Савченко, прилітає до Києва, щоб поділитися своїм досвідом з колегами.

Майстер-клас «Адвокатська промова - візитна картка адвоката», під час якого буде виступати Ілля відбудеться 15 грудня 2016 року в центрі столиці в готелі «Алфавіто» за участю не менш відомого українського адвоката Олексія Шевчука.

Олексій знайомий багатьом як ведучий популярних юридичних телепроектів, таких як «Судові справи», «Сімейний суд», «Злочин і кара», а також як правозахисник Геннадія Корбана.

Організатором заходу є Академія консалтингового бізнесу, яка раніше вже проводила майстер-клас з Олексієм Шевчуком. Отримавши ряд позитивних відгуків було прийнято рішення повторити захід, доповнивши його ще одним екстраординарним спікером.

Під час заходу будуть розкриті наступні теми:

  • Харизма адвоката - необхідна риса характеру. Як її виробляти?
  • Визначення аудиторії і методи впливу на неї.
  • Робота над текстом виступу. Етапи підготовки.
  • Обережність у виборі питань при допиті свідків.
  • Управління часом свого виступу.
  • Мистецтво сперечання на суді, участь у дебатах свідків.

Плюс до всього, адвокати поділяться своїми практичними напрацюваннями та розкриють секрети своїх успішних справ.

У невимушеній дружній обстановці учасники отримають можливість обговорити наболілі питання з експертами та колегами по цеху, а також отримають новий досвід, що безсумнівно поліпшить професійні навички.

Захід доступний для перегляду з будь-якої точки світу: учасники, що не зможуть бути присутніми в залі, зможуть брати участь онлайн.

Подробиці на сайті

Интервью: Илья Новиков - адвокат Савченко: "Совсем очевидно и просто на пальцах о невиновности Надежды."

1329
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст