Головна Юридичний світ ... Події 3-ДЕННИЙ МАРАФОН «ВІД СТУДЕНТА-ВИПУСКНИКА ДО ПРАКТИКУЮЧОГО ЮРИСТА - ЗА ТРИ ДНІ» 3-ДЕННИЙ МАРАФОН «ВІД СТУДЕНТА-ВИПУСКНИКА ДО ПРАК...

3-ДЕННИЙ МАРАФОН «ВІД СТУДЕНТА-ВИПУСКНИКА ДО ПРАКТИКУЮЧОГО ЮРИСТА - ЗА ТРИ ДНІ»

13.11.2023
Переглядів : 822
 - 0db9da91b4eda8b72e422aaab0180b23.jpg
Дата події
2023-11-15
Час проведення: 16:00-17:00
Записатися на семінар
Задати питання автору
Вартість участі
Безкоштовно
Online

Розвивай свої юридичні навички разом з найкращими!

Запрошуємо усіх мрійників та амбітних поціновувачів правової справи на безкоштовний марафон "Від випускника юридичного факультету до практикуючого юриста"!

Чи мрієш ти про успішну кар'єру в сфері права, але не знаєш, з чого почати? Чи бажаєш ти вдосконалити свої навички та отримати практичні поради від досвідчених фахівців?

Наш марафон - це унікальна можливість для тебе поглибити свої знання, розкрити потенціал та стати справжнім професіоналом у галузі права.

День 1: Основи професії юриста

День 2: Розвиток бренду та збільшення прибутку юриста

День 3:Розвиток soft-skills юриста-початківця

Дата марафону: 15 -17 листопада

Реєструйтесь!

https://leeloo.bca.education/64z76a?traffic_mark=85bdks

822
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст