Главная Ссылки ... Зробіть свій бізнес помітним - ідеї від Гудвіл Дизайн сервіс Зробіть свій бізнес помітним - ідеї від Гудвіл Диз...

Зробіть свій бізнес помітним - ідеї від Гудвіл Дизайн сервіс

Реклама на машинах - зробіть свій бізнес помітним

Рекламувати власний бізнес можна за допомогою автомобіля, на якому Ви їздите кожен день на роботу або виконання замовлень. Підприємці, які надають послуги населенню, використовують свій службовий транспорт для просування:

  • обклеювання вінілової плівкою;

  • установка рекламних щитів на даху і бортах.

Такий спосіб просування не створює незручностей для пішоходів і транспортних засобів, а також не вимагає додаткового місця установки, за яке доводиться платити. Крім цього, реклама на машинах дуже ефективна завдяки своїй мобільності. Транспортний засіб може переміщатися по всьому населеному пункту, зупинятися в різних місцях, бути помітним іншими водіями і перехожими, жителями будинків, працівниками офісів і пасажирами громадського транспорту. Така реклама має широке охоплення.

Переваги реклами на авто:

  • мінімальні витрати;

  • привабливість і унікальність;

  • відсутність орендної плати за рекламну площу;

  • мобільність.

Якщо у Вас немає власного бізнесу, але Ви хочете добре заробляти, можете стати учасником рекламної компанії та запропонувати своє авто як рекламний майданчик. В Україні не заборонено законодавством розміщувати рекламу на транспортних засобах. Для цього навіть не потрібно отримувати дозвіл.

Наклейки на автомобіль - оригінальна ідея реклами

Наносити наклейки на стекла, борти, задні двері автомобіля цілком безпечно. Вони не ушкоджують лакофарбове покриття, а також не залишають ніяких слідів після зняття. Використовувати такий вид реклами можна в різних випадках:

  • при відкритті нових торгових площ;

  • при надходженні нової продукції;

  • для швидкого поширення важливої ​​інформації.

Розміщувати такого роду рекламу можна не тільки на легкових автомобілях, а й на великогабаритних та громадському транспорті. Інфомобілі - недорогий і дієвий спосіб привернути покупця, особливо якщо вони переміщаються в районі знаходження тієї організації, яку рекламують. Кожен, хто побачить яскраву і привабливу машину, прикрашену картинками, написами, рекламними слоганами і контактами, рано чи пізно захоче скористатися пропозицією.

Наша компанія пропонує використовувати таку рекламу організаціям, що надають послуги доставки і ремонту. Жителі багатоповерхових будинків будуть звертати увагу на припарковану біля під'їзду інфомашіну.

Розміщення реклами на автомобілі - це законно?

Законодавство України не забороняє наносити рекламні зображення на транспортні засоби. Однак використання транспортного засобу виключно для рекламних цілей не допускається. Дана стаття закону спрямована на боротьбу з великогабаритними авто з рекламними білбордами замість кузова, які перекривають кут огляду пішоходам і водіям на перехрестях і жвавих шосе.

Ще один варіант реклами на машинах - рядок, що біжить. На даний момент вона є законною, але незабаром може потрапити під заборону.

Вибирайте законні методи просування свого бізнесу. Звертайтеся в компанію «Гудвіл Дизайн сервіс» для створення нестандартного підходу до реклами. Пишіть нам на пошту або телефонуйте, щоб отримати безкоштовну консультацію.

Просмотров : 511
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст