2019-08-15 | Автор: ZakonOnline

ZakonOnline

Швидка аналітично-правова система
Официальный вебсайт
Facebook
Telegram/другой мессенджер
Дата основания
Продукт

ZakonOnline - це аналітично - правова система, що дозволяє швидко знайти необхідний нормативний акт, судове рішення або правову позицію. Система буде корисною як для юристів, адвокатів, суддів, які цінують свій час, так і для тих, хто тільки планує ними стати.

Історія створення системи ZakonOnline розпочалася в 2017 році. Вже тоді існувала молода компанія «ІТ-Софтсервіс», що займалась переважно розробкою та впровадженням ERP-систем. Команда ZakonOnline, сформувалась з практикуючих адвокатів, юристів та ІТ-спеціалістів яка спробувала виявити попит на новий, зручний та конкурентоспроможний «legal tech продукт», для цього було проаналізовано найпопулярніші ресурси для юристів, вимоги цільової аудиторії, як результат, було прийнято рішення створити найкращий продукт для сучасних правників з врахуванням новітніх технологій та рекомендацій клієнтської аудиторії.

В літку 2019 року з'являється перша платна версія продукту, що складається з трьох розділів:

• нормативно-правові акти

• судові рішення

• судова практика

На черзі розділи «ЄСПЛ» та «Контрагенти».

Команди ZakonOnline постійно удосконалює та оновлює систему актуальним контентом, зручними аналітичними «фічами», що полегшують роботу юристам.

В рамках соціальної складової та підвищення рівня правової обізнаності студентської спільноти, доступ до системи ZakonOnline буде безкоштовним в приміщеннях всіх юридичних вищих навчальних закладів України, які виявили інтерес до такого співробітництва. Повний доступ до системи буде забезпечено всім, хто перебуває в приміщеннях ВНЗ партнерів ZakonOnline.

Пілотним проектом вільного доступу до ZakonOnline стала Національна академія прокуратури України.

Основатель
0_87121700_1565861801_5d5527a9d4b9b.jpg
startup_fio_empty
startup_desc_empty
69
Просмотров
0
Коментарии

Оставьте Ваш комментарий:

Добавить
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст