Главная Блог ... Новости За випадкове вбивство під час сексу суд призначив 5 років умовно - вбивство з необережності За випадкове вбивство під час сексу суд призначив ...

За випадкове вбивство під час сексу суд призначив 5 років умовно - вбивство з необережності

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 0

 • 16337

Отключить рекламу
 - tn1_3a1d51cdfa66be9521754eff19044f99_61bb284dc66ac.jpg

Солом’янський районний суд Києва за вбивство через необережність звільнив чоловіка від відбуття покарання з іспитовим строком.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 13 грудня.

У листопаді минулого року в вечірній час неподалік залізничної станції «Караваєві Дачі» обвинувачений зустрів раніше наглядно знайому. Він попрямував до неї додому для подальшого спільного вживання алкогольних напоїв.

Чоловік та жінка вступили в інтимну близькість природним шляхом близько 2-х разів. Близько опівночі гість запропонував анальний секс і господиня добровільно погодилась. Жінка знаходилась спиною до коханця, стоячи на колінах та ліктях, підігнувши їх під себе. Під час статевого акту, чоловік почав утримувати праву та ліву руку жінки за спиною, а голова її цей час лежала на подушці.

В якийсь момент чоловік своєю рукою закрив коханці носа та рота. Вдовольнивши свої потреби, обвинувачений відпустив жінку, коли вона тяжко дихала, і вийшов на кухню. Та, повернувшись, побачив, що партнерка вже не подає ознак життя, а з рота в неї тече кров.

Гість викликав швидку допомогу та поліцію. Медики констатували, що жінка померла внаслідок удушення через закриття отворів носа та рота.

Чоловік розкаювався і, як з’ясувалося, знав, що в потерпілої проблеми з легенями, але не бажав її смерті.

Суд обмежив дослідження доказів допитом обвинуваченого і переконався, що він винен у вбивстві з необережності.

Обставинами, що пом’якшують покарання обвинуваченого, є перше притягнення до кримінальної відповідальності, щире розкаяння у скоєному, сприяння розслідуванню, тяжкі сімейні обставини, а саме, що чоловік доглядає матір, яка не має можливості самостійно рухатись.

Суд призначив 5 років позбавлення волі, звільнивши засудженого від відбуття покарання з іспитовим строком 3 роки.

 • 16337

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 16337

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст