Головна Блог ... Новини За випадкове вбивство під час сексу суд призначив 5 років умовно - вбивство з необережності За випадкове вбивство під час сексу суд призначив ...

За випадкове вбивство під час сексу суд призначив 5 років умовно - вбивство з необережності

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 1

 • 0

 • 31321

Відключити рекламу
За випадкове вбивство під час сексу суд призначив 5 років умовно - вбивство з необережності - tn1_3a1d51cdfa66be9521754eff19044f99_61bb284dc66ac.jpg

Солом’янський районний суд Києва за вбивство через необережність звільнив чоловіка від відбуття покарання з іспитовим строком.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 13 грудня.

У листопаді минулого року в вечірній час неподалік залізничної станції «Караваєві Дачі» обвинувачений зустрів раніше наглядно знайому. Він попрямував до неї додому для подальшого спільного вживання алкогольних напоїв.

Чоловік та жінка вступили в інтимну близькість природним шляхом близько 2-х разів. Близько опівночі гість запропонував анальний секс і господиня добровільно погодилась. Жінка знаходилась спиною до коханця, стоячи на колінах та ліктях, підігнувши їх під себе. Під час статевого акту, чоловік почав утримувати праву та ліву руку жінки за спиною, а голова її цей час лежала на подушці.

В якийсь момент чоловік своєю рукою закрив коханці носа та рота. Вдовольнивши свої потреби, обвинувачений відпустив жінку, коли вона тяжко дихала, і вийшов на кухню. Та, повернувшись, побачив, що партнерка вже не подає ознак життя, а з рота в неї тече кров.

Гість викликав швидку допомогу та поліцію. Медики констатували, що жінка померла внаслідок удушення через закриття отворів носа та рота.

Чоловік розкаювався і, як з’ясувалося, знав, що в потерпілої проблеми з легенями, але не бажав її смерті.

Суд обмежив дослідження доказів допитом обвинуваченого і переконався, що він винен у вбивстві з необережності.

Обставинами, що пом’якшують покарання обвинуваченого, є перше притягнення до кримінальної відповідальності, щире розкаяння у скоєному, сприяння розслідуванню, тяжкі сімейні обставини, а саме, що чоловік доглядає матір, яка не має можливості самостійно рухатись.

Суд призначив 5 років позбавлення волі, звільнивши засудженого від відбуття покарання з іспитовим строком 3 роки.

 • 31321

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 31321

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст