Главная Ссылки ... Який змішувач вибрати для ванної кімнати?

Який змішувач вибрати для ванної кімнати?

Комфорт у ванній кімнаті безпосередньо залежить від якості і функціональності меблів та сантехніки. Тому до вибору продукції слід поставитися відповідально та уважно вивчити пропонований асортимент.

Вибирати змішувач для води слід перевірених брендів, а особливим попитом користується сантехніка компанії Cersanit. Вона швидко розвивається та пропонує оригінальну і якісну сантехніку, керамічну плитку й комплектуючі для оснащення ванної кімнати.

Компанія гарантує високу якість, надійність і довговічність сантехніки, надає офіційну гарантію якості. Представництва компанії є в багатьох країнах по всьому світу, що дозволяє швидко реагувати на звернення клієнтів.

Який змішувач підібрати для ванної кімнати?

Змішувач повинен строго відповідати певним вимогам, бути зручним в застосуванні, надійним, ергономічним і довговічним. Незалежно від цільового призначення конструкція будь-якого змішувача складається з наступних елементів:

  • корпус;

  • вилив;

  • механізм управління;

  • аератор;

  • система управління.

Залежно від типу конструкції змішувачі для ванної кімнати бувають декількох типів: з одним важелем, двовентильні, сенсорні, з термостатом, каскадні. Великою популярністю користуються моделі з одним важелем, вони характеризуються простим і зручним застосуванням, надійністю й тривалим терміном служби.

Регулювання температури і сили потоку води регулюється одним важелем. Двовентильні моделі вважаються класичним варіантом, вони надійні і мають два окремих вентилі для подачі води та регулювання температури.

Змішувачі з термостатом оптимально підходять для будинку. Вони мають два важелі, один призначений для регулювання температури, а інший - для води. Сенсорні не мають ні важеля, ні вентилів, часто використовуються в громадських місцях і медичних установах.

Для каскадних змішувачів характерний оригінальний і неповторний зовнішній вигляд, вони самі по собі є складовою стильного інтер'єру і представлені великою різноманітністю дизайнерських рішень.

Які ще бувають види змішувачів?

Крім сантехніки, важливо правильно підібрати сучасні меблі в ванну кімнату, до якої відносяться шафки, пенали, тумби під умивальник або раковину, дзеркала та ін. Наприклад, в ванну або умивальник можна встановити врізний змішувач, для якого характерна зручна експлуатація та ергономічність.

Крім врізних, змішувачі бувають настінними та підлоговими, відрізняються вартістю, місцем установки, характеристиками та зовнішнім виглядом. Для виготовлення використовуються різні матеріали, серед яких латунь, кераміка, нержавіюча сталь, оксид алюмінію та ін.

Перейшовши за посиланням https://www.cersanit.com/ua/katalog-produktiv/instalacijni-sistemi-ta-knopki/tip-produktu-instalacijni-sistemi/, можна підібрати інсталяційні системи. При покупці варто враховувати колір, матеріали, принцип роботи (пневматичний або механічний), висоту і ширину, функцію змиву та інші експлуатаційні характеристики.

Просмотров : 194
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст