Главная Ссылки ... Яких змін у страхуванні чекати водіям найближчим часом? Яких змін у страхуванні чекати водіям найближчим ч...

Яких змін у страхуванні чекати водіям найближчим часом?

У сфері вітчизняного автострахування давно не відбувалися зміни, тож у 2019 році їх час настав. Звичайно, найголовніша з них – це подорожчання автоцивілки, ціна якої, між іншим, не змінювалася протягом останніх трьох років. Окрім того, були анонсовані інші нововведення, про які ми розповімо у нашому матеріалі.

Yes

Збільшені коефіцієнти та компенсаційні виплати

Найбільш анонсованою зміною в сфері обов’язкового авто страхування можна вважати збільшення лімітів по компенсаційних виплатах. Найближчим часом вони становитимуть:

  • по майнових збиткам до 130 000 грн.;
  • по шкоді життю та здоров’ю людини – 260 000 грн.

І це, запевняють у профільному міністерстві, не межа. З кожним наступним роком максимальні страхові виплати будуть збільшуватися по досягненню європейського рівня.

Багато змін торкнеться і системи коефіцієнтів, за допомогою яких відбувається підрахунок вартості автоцивілки. На знижку тепер зможуть розраховувати власники електромобілів, а також ті водії, що оформили електронний поліс. А от більше доведеться сплати власникам авто без вітчизняної реєстрації. В цілому плануються, що поліс ОСАГО виросте в ціні на 30% - https://oranta.ua/products/avtotsivilka/.

При цьому зміни відбудуться і у системі франшизи. В майбутньому вона буде доступна лише у двох варіантах – нульовому або у розмірі 2000 гривень.

Що буде з КАСКО?

Добровільне авто страхування не відчує істотних змін. Відповідно до прогнозів, навіть, його вартість залишиться у незміненому вигляді. Спеціалісти говорять тільки про зростання його популярності серед водіїв транспортних засобів преміум сегмента. Зокрема, повне КАСКО, яке наразі не користується особливим попитом, стане достатньо затребуваним. Причиною цьому є поширення телематики, що дозволяє отримувати істотні бонуси за зразкову поведінку на дорозі.

Найголовнішою зміною у всьому авто страхуванні є його перехід у мережу інтернет. Уже з наступного року планується повна відмова від паперового поліса, який матиме виключно електронний вигляд. Наскільки комфортним та вигідним це буде для вітчизняних водіїв, ми зможемо оцінити дуже скоро. В принципі вже сьогодні при бажанні кожен власник транспортного засобу може спробувати онлайн страхування. Більшість компаній активно пропонують скористатися цією послугою. Більш детально з нею можна познайомитися на офіційних сторінках вітчизняних страхувальників.

Просмотров : 485
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст