Главная Ссылки ... Які можливості відкриває перед нами інтернет-банкінг Які можливості відкриває перед нами інтернет-банкі...

Які можливості відкриває перед нами інтернет-банкінг

На сьогоднішній день наше життя повністю пов’язане з Інтернетом. І тут мова йде не лише про соціальні мережі чи перегляд відеороликів. Користування Інтернетом зайняло не лише наш вільний час, а і допомагає вирішувати безліч щоденних питань там, де це зручно. Для прикладу, якщо мова йде про фінанси, то тут варто згадати поняття «інтернет банкінг». Під електронним банкінгом слід розуміти надання клієнтам конкретного банку (для прикладу банком МТБ БАНК) системи, в якій вони можуть використовувати різні фінансові функції, наприклад перевіряти історію свого рахунку, здійснювати перекази, налаштовувати фіксовані регулярні платежі.

Що таке інтернет-банкінг? Які можливості він перед нами відкриває і, як використовувати його з максимальною ефективністю. Про це ми розповімо у нашій статті.

Інтернет-банкінг: принцип роботи

Завдяки популярності Інтернету в Україні, більшість із нас сьогодні можуть легко користуватися комп’ютером, що має доступ до Інтернету, вдома чи на роботі та використовувати його для виконання багатьох корисних функцій. Серед іншого, ми можемо використовувати системи, що надаються банками та позичковими компаніями. Система електронного банкінгу групує індивідуальні рахунки користувачів, яким призначені певні функції.

Internet Banking - це сучасна форма впровадження та надання клієнтам банківських та фінансових послуг. Не потрібно сьогодні йти до банку, чекати консультанта, а потім здійснювати переказ. Все, що вам потрібно зробити, - це скористатися комп’ютером або мобільним пристроєм, увійти в свій електронний банківський рахунок (особистий кабінет) і зробити те саме особисто. В інтернет-банкінгу немає особистого контакту між клієнтом та працівником банку. Їм на зміну прийшли сучасні технології, що дозволили одночасно автоматизувати певні види діяльності.

Основні переваги, які відкриває Internet Banking

Послуга електронний банкінг не просто так стала настільки популярною серед клієнтів українських банків. Користувачі виділяють наступні переваги:

  1. Керуйте своїм обліковим записом, здійснюйте операції через електронний банкінг, де б ви не мали доступу до Інтернету. Вам не потрібно йти в банк, щоб оплатити рахунки, здійснити переказ чи перевірити залишок на рахунку. Більшість операцій ви можете виконувати, сидячи на дивані вдома, коли вам комфортно і коли у вас є час. Інтернет-банкінг дає вам доступ до ваших фінансів цілодобово, вам потрібен лише комп’ютер з доступом до Інтернету.
  2. Здійснюйте перекази та операції зручно в інтернет-банкінгу, підтверджуйте їх швидко та безпечно в додатку або з СМС-кодом. Це економить ваш час. Жодних квитанцій та черг у касу.
  3. Переглядайте історію свого рахунку та плануйте свої витрати. Ви можете легко переглянути свої рахунки, щомісячні платежі. Це дозволить спланувати свої витрати та контролювати свої фінанси.
  4. Не рухаючись зі стільця, ви можете відкрити новий депозит, замовити нову картку або змінити ліміти платіжних карток та налаштування рахунку, використовуючи інтернет банкінг.
  5. Заощаджуйте час на транзакціях. Ви можете зручно робити покупки в Інтернеті та оплачувати їх завдяки швидким оплатам. Ви можете поповнити свій телефон безпосередньо зі свого банківського рахунку.

І це далеко не повний перелік функцій, які отримує клієнт банку. Кожен банк намагається розробити максимально зручний особистий кабінет, щоб користувач використовував усі його функції та опції. І при цьому ви отримуєте гарантію безпеки. Для прикладу, MTB Bank у системі використовує зашифроване з'єднання. Усі користувацькі дії підтверджуються одноразовими паролями, а платіжні документи підписуються ЕЦП.

Висновок

Клієнт має доступ до електронного банкінгу https://mtb.ua/banking 24 години на добу, 7 днів на тиждень, з будь-якого місця, звідки він може підключитися до мережі. Він може постійно контролювати свої фінанси, відстежувати операції, замовляти внутрішні та іноземні трансфери, а також формувати постійні розпорядження. Це економить час, присвячений можливим відвідуванням відділення банку та виграє від нижчих банківських витрат - багато особистих рахунків з доступом до Інтернету абсолютно безкоштовні. Інтернет-банкінг сьогодні є поширеним способом використання всіх функцій банківського рахунку. Для багатьох клієнтів це також надає їм доступ до кредитної, інвестиційної та страхової пропозицій банку.

Просмотров : 4112
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст