Главная Ссылки ... Як за допомогою карти Brok.land знайти і перевірити земельну ділянку Як за допомогою карти Brok.land знайти і перевірит...

Як за допомогою карти Brok.land знайти і перевірити земельну ділянку

Ринок нерухомості стрімко діджіталізіруется: групи в месенджерах, земельні портали, онлайн-перегляди, дрони для відеозвіту. Віртуальне вивчення ринку вимагає точних і актуальних картографічних даних. У чому перевага мультифункціональної онлайн-карти Brok.land і як з її допомогою перевірити ділянку без виїзду на місце?

Кращий гібрид картографічних ресурсів України для учасників ринку землі

Творці ресурсу об'єднали можливості перегляду даних Земельного кадастру України на чотирьох картах: OpenStreetMap, GoogleRoad, ESPI Imagery, GoogleHybrid. Перегляд даних про внесені в кадастр ділянки - по кадастровому номеру або у вільному режимі пошуку.

На відміну від публічного онлайн-ресурсу Держгеокадастру, масштабування і якість карти Brok.Landінколи навіть дозволяє перерахувати кущі на ділянці, оцінити ширину дороги і побачити сліди фундаменту.

Безкоштовно, в режимі 24/7 власники, покупці і професіонали земельного ринку за допомогою карти Brok.land отримують повну інформацію про ділянку:

- перевірка факту реєстрації права власності в кадастрі;

- кадастровий номер;

- площа і конфігурація ділянки;

- цільове призначення;

- в чиїй власності земля: приватній, комунальній та державній;

- виявлення порушень цільового використання землі (будівництво КТ на землях рекреації і т.інш.);

- наявність спірних територій;

- виявлення власниками помилок кадастру (ділянка може опинитися в морі або річці);

- вивчення інвесторами і девелоперами інфраструктури та логістики - транспортні шляхи, близькість ліній електромереж, з/д гілок, портів, елеваторів, переробних підприємств;

- вивчення якості інфраструктури, комунікацій та безпеки району при пошуку ділянки під житлову забудову;

- розрахунок віддаленості від міста і часу на дорогу.

Додатково користувачі в онлайн-режимі запитують розширену інформацію про ділянку з офіційних джерел і експертні висновки:

- витяг з Реєстру прав власності - дані про фактичного власника, ефективна протидія рейдерству;

- виписка з ДЗК - цільове призначення, вид використання, обмеження;

- черговий кадастровий план - схема розміщення на ділянці ліній обмежень;

- експертна грошова оцінка ділянки;

- XML-файл;

- розмежування ділянки на місцевості;

- комплексна перевірка ділянки, включаючи дані кадастрової і технічної інформації і перевірка за судовими реєстрами.

Земельний ринок України - на одній карті

Сервіс Brok.land синхронізував на карті всі актуальні дані про аукціони Prozorro.sale, СЕТАМ, Держгеокадастру та місцевих рад, якщо в описі лота є кадастровий номер:

- у продажу - ділянки, майно банкрутів, арештоване майно, активи банків, об'єкти приватизації;

- здача в оренду державних і комунальних земель;

- пропозиції від приватних осіб.

Вказівка кадастрового номера дає точну локалізацію ділянки. Перехід за посиланням відкриває оголошення, фотографії та контакти продавця. Додатково на сайті розміщують інформацію про продаж землі і права оренди власники, банки, агрохолдинги, девелопери, агентства нерухомості.

Кольорові маркери допомагають користувачеві швидко відрізнити ділянки під житлову приватну і зведення багатоквартирної забудову, сільськогосподарські і промислові землі, ділянки для розміщення об'єктів енергетичного комплексу, комерції та офісів.

Просмотров : 740
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст