Главная Ссылки ... Як оформлюються документи при купівлі квартири в новобудові? Як оформлюються документи при купівлі квартири в н...

Як оформлюються документи при купівлі квартири в новобудові?

Для багатьох українців квартира в новобудові є метою впродовж багатьох років. І коли ви нарешті наблизились до своєї мрії, останнє, що вам потрібно, це неправильно оформлений договір, через який всі сподівання виявляються марними.

Питання це актуальне, адже сучасні житлові комплекси з’являються щороку, і все більше киян воліють стати власниками саме нової, частіше всього, однокімнатної квартири. Особливо активно забудовується територія столиці та близьких до неї міст. Зокрема, Ірпінь останніми роками б’є всі рекорди за кількістю нового житла. Особливе місце серед забудовників в цій області займає будівельна група Синергія.

Наразі вона зводить житлові комплекси, що славляться своєю інфраструктурою, гарним вибором планування та вигідним розташуванням. Такі новобудови Ірпеня підходять людям різних вікових категорій. А досить різноманітні варіанти оформлення, від звичайної купівлі до кількох видів розстрочок, дають можливість все більшій кількості інвесторів придбати таке житло.

Варто пам’ятати, купуючи нове житло

Але придбання квартири – то надто відповідальний крок, щоб підходити до нього без відповідної підготовки. Тільки правильно оформлене житло можна назвати повністю вашим. І тільки при оформленні всіх необхідних документів можна заселятись та робити ремонт.

Тож щоб придбати омріяне житло у такій сучасній новобудові, та спокійно насолоджуватись спокоєм і комфортом передмістя, варто заздалегідь продумати список документів, що вам знадобляться для купівлі.

Які оформити документи, купуючи нову квартиру?

Слід зазначити, що при купівлі житла в одному з новобудов київської області БГ Синергія можна розраховувати на певну інформаційну підтримку з боку забудовника. Проте якщо хочеш зробити щось добре, то варто взятись за це самостійно. І про оформлення документів ніхто краще за вас не подбає.

Для того щоб придбати та оформити нову квартиру, вам знадобиться невеликий пакет документів.

  • Оригінали паспортів та свідоцтв про народження усіх майбутніх власників.

  • ІПН (оригінали) всіх, хто стане власником житла.

  • Якщо один з покупців у шлюбі, а його «друга половина» не може бути присутнім чи присутньою при оформленні, знадобиться його завірений нотаріусом дозвіл на підписання угоди.

Також варто пам’ятати, що цей список відноситься до придбання за ваші власні кошти, при умові повної сплати всієї суми за житло. Якщо ж мова йтиме про кредит / розстрочку, ваш позичальник може потребувати більшої кількості документів.

В такому разі варто уточнити їхній список заздалегідь. Крім того, якщо ви матимете при цьому справу з банками, у яких проситимете позику, зверніть увагу на те. Що умови у різних банківських установ можуть відрізнятись. В тому числі в питанні необхідних документів.

Наразі квартири під Києвом користуються ледь не більшим попитом, ніж у самій столиці. Переваги очевидні: краща екологія, гарна інфраструктура, що не поступається київській, великий вибір доступного багатьом людям житла. Все це зробило новобудови Ірпеня, а зокрема ЖК від Синергія, чудовим варіантом для всіх, хто шукає гідне нове житло.

Просмотров : 918
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст