Главная Ссылки ... Як іноземцю оцінити та купити нерухомість в Україні Як іноземцю оцінити та купити нерухомість в Україн...

Як іноземцю оцінити та купити нерухомість в Україні

Нерухомість столиці України

На даний момент об'єкти нерухомості в найбільш популярних напрямках – Київ, Одеса – вважаються відповідними європейському ринку. У маленьких містах і непопулярних місцях ситуація зворотна. Якщо ви любитель заміського життя і не замислюєтеся про міський комфорт, то можете купити заміський будинок за доступною ціною – по всій Україні багато сіл, де половина будинків з ділянками абсолютно занедбані.

Національне регулювання дозволяє будь-яким нерезидентам купувати в Україні, таку нерухомість як:

  • Приватні квартири і будинки (нові або приватизовані)
  • Земля несільськогосподарського призначення.

Звернутися в оціночну компанію або діяти самостійно?

Український закон про нерухомість досить заплутаний і складний, тому допомога солідного місцевого агентства нерухомості, такого як фірма з експертної оцінки Реал Експерт спростить покупку і значно заощадить час. Ви можете пошукати деякі варіанти на одному з численних сайтів нерухомості, а потім відвідати Україну, щоб переглянути їх особисто. На перегляд об'єктів в середньому йде 2-3 дні, на укладення угоди 3-4 дні. Всього процес може зайняти до 15 днів. Сприяння ще одного відомого агентства з оцінки майна в Україні Вега Експерт має велику цінність. Оскільки повинна бути перевірена юридична достовірність угоди. В Україні, нажаль, багато фінансових махінацій із земельними ділянками, тому це питання потребує особливої уваги.

До того ж бути присутнім в країні в певний час для оформлення документів про продаж не завжди можливо. З цією метою можна звернутися в агентство нерухомості або оціночну компанію, яка буде представляти Ваші інтереси. І здійснювати операції за дорученням від Вашого імені.

У деяких випадках ділянки, на яких побудовані будинки, вважаються землею сільськогосподарського призначення. Агентство володіє знаннями і можливостями, щоб гарантувати, що все правильно оформлено і зареєстровано. Це дозволить уникнути проблем в майбутньому.

Експертна оцінка нерухомого майна та його купівля

Порядок купівлі нерухомості для іноземця-нерезидента відрізняється від купівлі нерухомості для жителів України. Але нічого складного, якщо уважно поставитися до процедури, можна купити квартири, котеджі і будинки в різних містах країни. Таких, як наприклад, Одеса, Київ, Львів, Харків. І навіть у деяких невеликих містах Одеської, Київської, Львівської областей.

Перед покупкою квартири (яка є найбільш популярним варіантом серед інших, таких як покупка котеджу або будинку з землею), ви повинні вибрати, чи хочете ви купити квартиру на первинному ринку або на вторинному ринку нерухомості.

Є плюси і мінуси покупки квартири на первинному ринку, а також плюси і мінуси оцінки та покупки вторинного житла в Україні. Якщо ви готові чекати близько року і плануєте перебувати в країні від 4 місяців, рекомендується купувати квартиру на первинному ринку нерухомості. В такому випадку можна вибирати серед безлічі пропозицій. Тому Ваша квартира буде на бажаному поверсі з бажаним видом. Ви можете також вибрати, який тип інтер'єру ви хочете, і які меблі та побутова техніка будуть встановлені. Загальна ціна буде на 15-20% дорожче в порівнянні з квартирою на вторинному ринку. Але це буде новенька квартира з сусідами, які заробляють вище середнього по країні. Крім того, все в квартирі буде абсолютно новим, включаючи кухонну техніку, меблі, телевізор. А також і всю проводку, яка проходить в стінах. Таку квартиру буде набагато простіше і швидше продати, адже вона знаходиться в новобудові.

Єдина перевага покупки квартири на вторинному ринку нерухомості – це можливість відразу заселитися. Якщо квартира в старому будинку, можуть бути проблеми з сусідами. А також з електрикою, водопостачанням і всіма іншими недоліками старих будинків.

Нерухомість в Києві

Якщо мова йде про столицю України, краще звернутися в агенцію в Києві оцінка.укр, що б отримати вичерпні експертні оціночні знання: у яких забудовників варто купувати нерухомість, в якому районі міста, які квартири варто розглядати, а які купувати, ніколи не варто. Якщо Ви вирішили інвестувати в квартиру на первинному ринку нерухомості, агентство допоможе вам відкрити інвестиційний рахунок в банку, відвідати податкову інспекцію, щоб отримати номер платника податків, який знадобиться для покупки квартири. А потім допоможе зареєструвати всі комунальні послуги на своє ім'я і опрацювати всі необхідні домовленості та документи. А також оформити нерухоме майно на Ваше ім'я. У разі якщо Ви вирішите купити квартиру на вторинному ринку нерухомості, компанія повинна перевірити всі можливі проблеми з документами або заплутану історію квартири.

Деякі компанії пропонують послуги з управління нерухомістю, щоб доглянути за квартирою, поки Ви перебуваєте за межами України. Вони можуть проконтролювати, що всі рахунки оплачуються вчасно і все в квартирі в порядку, включаючи послуги покоївки до Вашого приїзду (при необхідності).

В цілому, іноземці можуть оцінити та придбати в Україні будь-яку нерухомість, крім земель сільськогосподарського призначення.

Просмотров : 512
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст