05.06.2019 | Автор: Видавництво "Право"    Просмотров:  335
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

XХ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»

XХ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині» - 0_13756200_1559725319_5cf78507219ba.jpg

7–9 червня 2019 року Міністерство культури України,   Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів і Одеська національна наукова бібліотека за підтримки  Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Українського інституту книги, Української бібліотечної асоціації  проводять XX Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Цього року гості та учасники виставки-форуму відвідають «українську Венецію» - місто Вилкове на Одещині, де відбудеться виїзне свято української книги.

Відвідувачам виставки – одеситам та гостям міста – будуть представлені книги на будь-який смак.

Видавництво «Право» як лідер у виданні української фахової юридичної літератури бере участь у форумі та запрошує своїх друзів та партнерів до стенду видавництва. На стенді будуть представлені нові книги видавництва «Право» за основними напрямами:

  • навчальна література (у тому числі нова ювілейна серія підручників та посібників, присвячена 215-річчю Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого)
  • актуальна нормативно-законодавча література (кодекси, закони, збірники рішень)
  • наукова, науково-популярна та науково-практична література

Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині» проходитиме у приміщенні Одеської національної наукової бібліотеки (м. Одеса, вул. Пастера, 13). Продукцію   видавництв   буде   розміщено  на  столах   головного   читального   залу.

Видавництво «Право» чекає Вас на своєму стенді!

335
Просмотров
0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения