08.11.2017 | Автор: Понзель Марина Генадіївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Вища рада правосуддя підтримала утворення Чернівецького окружного суду та Черкаського окружного суду

Вища рада правосуддя 7 листопада 2017 року розглянула питання щодо утворення Чернівецького окружного суду та Черкаського окружного суду, а також ліквідації низки судів.

Доповідач – член Вищої ради правосуддя Вадим Беляневич повідомив, що 30 жовтня 2017 року з Адміністрації Президента України надійшов лист із проханням повідомити позицію Вищої ради правосуддя щодо проекту Указу Президента України «Про ліквідацію місцевих загальних судів та утворення окружного суду».

Зокрема, зазначеним проектом передбачається ліквідувати Першотравневий, Садгірський і Шевченківський районні суди міста Чернівців та утворити Чернівецький окружний суд.

З наданого Державною судовою адміністрацією України обґрунтування вбачається, що підставою для ліквідації та утворення судів є зміна адміністративно-територіального устрою Чернівецької області, а саме скасування районного поділу міста Чернівців та ліквідація його Першотравневого, Садгірського і Шевченківського районів.

Вспомните новость: Скандал с законом "Об образовании": Гройсман поручил растолковать его Евросоюзу

Також проектом передбачається ліквідувати Черкаський районний суд Черкаської області, Придніпровський і Соснівський районні суди міста Черкас та утворити Черкаський окружний суд.

Згадайте новину: Вища рада правосуддя, розглядаючи матеріали кандидатів, особливу увагу звертає на тих кандидатів, щодо яких були негативні висновки Громадської ради доброчесності, – Голова ВРП

Як зазначено у наданому Державною судовою адміністрацією України обґрунтуванні, підставою для ліквідації та утворення зазначених судів є оптимізація видатків державного бюджету. З тієї самої підстави пропонується ліквідувати Чигиринський районний суд Черкаської області.

Заслухавши члена Вищої ради правосуддя Вадима Беляневича та Голову Державної судової адміністрації України Зеновія Холоднюка, Вища рада правосуддя ухвалила підтримати ліквідацію Першотравневого, Садгірського і Шевченківського районних судів міста Чернівців та утворення Чернівецького окружного суду, а також підтримати ліквідацію Черкаського і Чигиринського районних судів Черкаської області, Придніпровського і Соснівського районних судів міста Черкас та утворення Черкаського окружного суду.

Згадайте новину: ВРП рекомендувала 111 кандидатів на посади суддів Верховного Суду

Джерело: vru.gov.ua

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення