Главная Блог ... Новости Відмітка у військовому квитку про зняття з військового обліку є необхідною для перетину державного кордону в умовах воєнного стану для військовозобов’язаних Відмітка у військовому квитку про зняття з військо...

Відмітка у військовому квитку про зняття з військового обліку є необхідною для перетину державного кордону в умовах воєнного стану для військовозобов’язаних

Отключить рекламу
Відмітка у військовому квитку про зняття з військового обліку є необхідною для перетину державного кордону в умовах воєнного стану для військовозобов’язаних - 276d185094ef55343ce3380e0533b424.jpg

Закарпатський окружний адміністративний суд відмовив військовозобов’язаному у позові про визнання протиправним рішення Державної прикордонної служби України про відмову у перетині кордону на виїзд з території України.

Суд зазначив, що особи, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, мають право на перетин державного кордону в умовах воєнного стану. Проте, таке право необхідно підтвердити належними доказами та документами.

Суд зауважив , що єдиними документами, які посвідчують факт зняття особи з військового обліку, є військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов'язаного з відповідною відміткою.

Згадайте новину: Виїзд чоловіка за кордон: відмітки про зняття з військового обліку недостатньо

Суд встановив, що позивачем для здійснення паспортного контролю при перетині кордону в пункті пропуску «Ужгород» були надані паспорт громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтво про реєстрацію шлюбу, довідку МСЕК щодо встановлення дружині інвалідності ІІІ групи та довідку об'єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про надання відстрочки від призову на військову службу до закінчення мобілізації.

Однак, уповноважена особа Державної прикордонної служби України дійшла висновку, що надані документи не підтверджують право позивача на перетин державного кордону. Військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов'язаного з відміткою зняття його з військового обліку чи надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації прикордонникам позивач не надав.

Надана довідка об'єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про надання відстрочки від призову на військову службу до закінчення мобілізації підтверджуючим документом не є, оскільки її форма жодним законодавчим актом не передбачена.

З текстом зазначеного рішення можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень за № 260/1590/22.

Джерело: Закарпатський окружний адміністративний суд

 • 3940

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 3940

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст