Головна Блог ... Новини Відмітка у військовому квитку про зняття з військового обліку є необхідною для перетину державного кордону в умовах воєнного стану для військовозобов’язаних Відмітка у військовому квитку про зняття з військо...

Відмітка у військовому квитку про зняття з військового обліку є необхідною для перетину державного кордону в умовах воєнного стану для військовозобов’язаних

Відключити рекламу
Відмітка у військовому квитку про зняття з військового обліку є необхідною для перетину державного кордону в умовах воєнного стану для військовозобов’язаних - 276d185094ef55343ce3380e0533b424.jpg

Закарпатський окружний адміністративний суд відмовив військовозобов’язаному у позові про визнання протиправним рішення Державної прикордонної служби України про відмову у перетині кордону на виїзд з території України.

Суд зазначив, що особи, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, мають право на перетин державного кордону в умовах воєнного стану. Проте, таке право необхідно підтвердити належними доказами та документами.

Суд зауважив , що єдиними документами, які посвідчують факт зняття особи з військового обліку, є військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов'язаного з відповідною відміткою.

Згадайте новину: Виїзд чоловіка за кордон: відмітки про зняття з військового обліку недостатньо

Суд встановив, що позивачем для здійснення паспортного контролю при перетині кордону в пункті пропуску «Ужгород» були надані паспорт громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтво про реєстрацію шлюбу, довідку МСЕК щодо встановлення дружині інвалідності ІІІ групи та довідку об'єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про надання відстрочки від призову на військову службу до закінчення мобілізації.

Однак, уповноважена особа Державної прикордонної служби України дійшла висновку, що надані документи не підтверджують право позивача на перетин державного кордону. Військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов'язаного з відміткою зняття його з військового обліку чи надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації прикордонникам позивач не надав.

Надана довідка об'єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки про надання відстрочки від призову на військову службу до закінчення мобілізації підтверджуючим документом не є, оскільки її форма жодним законодавчим актом не передбачена.

З текстом зазначеного рішення можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень за № 260/1590/22.

Джерело: Закарпатський окружний адміністративний суд

 • 3350

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 3350

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст