Главная Ссылки ... Відкриваємо ФОП для ІТ та вибираємо правильні КВЕД-и Відкриваємо ФОП для ІТ та вибираємо правильні КВЕД...

Відкриваємо ФОП для ІТ та вибираємо правильні КВЕД-и

Сьогодні все більше підприємців пов’язують свою діяльність з ІТ-сферою, адже за Інтернетом наше майбутнє. Вже зараз ми не уявляємо і дня без соціальних мереж, новинних порталів, спілкування у відомих комунікаторах, онлайн шопінгу. А все це можливо саме завдяки роботі програмістів, спеціалістів з SEO-оптимізації, розробників додатків. На їхню кваліфіковану працю завжди є попит. Якщо ви працюєте на себе і хочете вести діяльність максимально прозоро, сплачуючи державний податок, то раціональним рішенням стане відкрити ФОП для ІТ. Саме ця форма є найбільш популярною (згідно статистичним даним 90% працівників IT індустрії зареєстровані саме, як ФОП різної групи) і, як стверджують, спеціалісти, найбільш вигідною. Зареєструвати ФОП не складно, процедура не займе багато часу. А звернувшись в компанію, яка надає послуги з реєстрації та консультування (наприклад, «Бухгалтер Ідеального Підприємця»), увесь процес пройде практично без вашої присутності і коштуватиме недорого.

Який КВЕД (ІТ послуги) рекомендують вибирати професіонали?

Відкриття ФОП обов’язково передбачатиме необхідність вибору відповідного КВЕДу (класифікатор видів підприємницької діяльності). Просто кажучи, це номер, який відповідає вашій сфері діяльності. Тобто, ви не можете надаючи послуги продажу побутової техніки, вибрати квед для IT чи навпаки. Майте на увазі, що за надання послуг, які не підлягають під заявлені вами кведи, на вас накладається штраф, а також ви будете позбавлені єдиного податку з подальшим перебуванням на загальній системі оподаткування, а це вже тягне за собою безліч додаткових витрат та документації.

Отже, підведемо проміжний підсумок, чому так важливо правильно вибрати КВЕД (ІТ послуги):

  • можливість надавати послуги у своїй сфері;
  • перебування на спрощеній системі оподаткування;
  • невірне вказання інформації тягне за собою штрафи та позбавлення єдиного податку.

Сфери діяльності: квед програмування, маркетингові, інформаційні послуги

Враховуючи специфіку діяльності, є декілька типів класифікаторів, які можна використати під різні типи надання послуг. Перераховувати всі ми не будемо, оскільки ця інформація є широко доступною в Інтернеті, наприклад, на сторінці КВЕДи для IT-ФОПа на сайті компанії «БІП» (bip.net.ua). Найпопулярнішими є КВЕДи: 62.01 (комп’ютерне програмування), 62.02 (консультування з питань інформатизації), 58.21 (Видання комп’ютерних ігор), практично кожен підприємець використовує КВЕД 62.09 (інша діяльність у сфері інформаційних технологій і комп’ютерних систем). Якщо мова йде про КВЕД маркетингові послуги, то тут можна вказати квед 73.11, який стосується діяльності рекламних агентств.

Актуальність даних

Звертаємо вашу увагу, що часом кведи можуть мінятись і важливо вибрати саме актуальний КВЕД 2020. Саме тому рекомендуємо звертатись до професіоналів, які допоможуть не лише вибрати правильні класифікатори, а й коректно оформити всі документи, проконсультують, нададуть відповіді на всі питання і при необхідності будуть супроводжувати вас у процесі ведення підприємницької діяльності.

Просмотров : 1827
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст