Главная Блог ... Новости Відкриття пляжів в столиці: в КМДА розповіли, чого чекати киянам Відкриття пляжів в столиці: в КМДА розповіли, чого...

Відкриття пляжів в столиці: в КМДА розповіли, чого чекати киянам

 • 0

 • 0

 • 65

Отключить рекламу

У Києві цього року не планують відкривати пляжний сезон.  Про це зазначає Київська міська державна адміністрація.

В повідомленні сказано, що на засіданні Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА ухвалено рішення про те, щоб у Києві не відкривати пляжний сезон, враховуючи дію воєнного стану. 

"Як і попередні два роки, громадянам не рекомендують відвідувати пляжі та зони відпочинку, щоб уникнути масового скупчення людей, що завадить їх безперешкодному доступу до укриттів і сховищ під час повітряної тривоги", - сказано в повідомленні.

Читайте також: "Одеса-мама" і пляжний сезон: чиновник оцінив, чи буде місто купатися влітку Відкриття пляжного сезону на Одещині: як працюватимуть кафе та ресторани Втекли навіть медузи: який вигляд має курортна Кирилівка після приходу "русского мира" (відео)

При цьому зазначається, що, відповідно до чинних вимог, фахівці виконуватимуть сезонні роботи, необхідні для підтримки порядку та санітарії на пляжних територіях і зонах відпочинку. Йдеться про обслуговування інженерних мереж, прибирання і санітарна обробка територій, зокрема, проти комах.

В КМДА нагадали, що із введенням воєнного стану в усіх регіонах України з міркувань безпеки діють обмеження, встановлені місцевими військовими держадміністраціями. Зокрема, заборонено відвідування лісів та навігація певних плавзасобів на водних об’єктах, обмежено чи забороно відвідування окремих туристичних маршрутів і об’єктів.

Пляжний сезон у Києві

УКиєві ще на початку квітня було неофіційно відкрито пляжний сезон. Зокрема, 10 квітня в столиці була безвітряна та дуже тепла погода, стовпчики термометрів досягли позначки +26 градусів. В той день на одному зі столичних пляжів - на муніципальному "Венеція" люди неофіційно розпочали пляжний сезон. Там були відпочивальники, які засмагали, а дехто й купався.

В той день, за даними Українського гідрометцентру, температура води у Дніпрі становила 12 градусів.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 65

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 65

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст