02.02.2017 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  271
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram youtube

Відкриття додаткового приміщення Господарського суду міста Києва

У зв’язку з необхідністю здійснення капітального ремонту однієї із будівель суду по вул. Б. Хмельницького у Господарського суду міста Києва виникла необхідність вирішити питання забезпечення суддів та працівників апарату суду належними кабінетами у відповідності до вимог ст. 137 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Господарським судом міста Києва, за сприяння Регіонального відділення Фонду державного майна України по місту Києву, Міністерства інфраструктури України та ПАТ «Українська залізниця», отримано у користування за договором оренди адміністративну будівлю загальною площею 2242,30 м², розміщену за адресою: м. Київ, вул. В’ячеслава Липинського, буд. 6, строком до 30.10.2018 р.

Читайте статтю: Працювати під тиском. Що загрожує законникам у зв’язку зі здійсненням правосуддя?

Укладання договору оренди відбулось у зв’язку зі скороченням управлінь Міністерства внутрішніх справ України на залізниці та відповідно відсутністю потреби МВС та ПАТ «Українська залізниця» у вказаному приміщенні.

Виділення додаткової будівлі Господарському суду міста Києва сприятиме якіснішому виконанню покладених на нього законодавством функцій та зумовить покращення умов перебування у ньому великої кількості громадян України – відвідувачів суду.

На даний час після завершення всього обсягу підготовчих робіт у вказаній будівлі вже розміщені кабінети 12 суддів Господарського суду міста Києва, частини працівників відділу захисту інформації, адміністрування баз даних та інформаційних технологій, відділу аналітичної роботи, статистики та аналізу застосування судової практики, сектору технічної підтримки, сектору роботи з архівом.

Користуйтесь консультацією: Дозвіл на зйомку в суді залежить від виду судового процесу

Для зручності учасників судового процесу в найближчий час у будівлі по вул. В. Липинського планується обладнання залів судових засідань та відповідно створення комфортабельних зон очікування, в яких зможуть перебувати громадяни перед та після судових засідань. А також для зручності та швидкості документообігу у новому корпусі Господарського суду міста Києва планується розміщення частини працівників відділу діловодства (канцелярії).

До обладнання вказаних залів розгляд всіх справ відбуватиметься у будівлі 44-В Господарського суду міста Києва по вул. Б. Хмельницького у м. Києві.

Джерело: Судова влада України

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення