Главная Блог ... Новости Відключення світла за несплату боргів: чи знеструмлять споживачів, які ігнорують платіжки Відключення світла за несплату боргів: чи знеструм...

Відключення світла за несплату боргів: чи знеструмлять споживачів, які ігнорують платіжки

Отключить рекламу
 - ad3a64a7caa32acd811dabfdae4bd5b4.jpg
В умовах повномасштабної війни росії проти України багато жителів міст і сіл були змушені покинути власні домівки з безпекових причин. Хвилюватися за те, що доведеться платити за світло, яким не користувалися, не варто.
Про це повідомив генеральний директор Yasno Сергій Коваленко в коментарі «Суспільному».
За його словами, споживачі платять лише за ту електроенергію, яку використали.
Для того, аби не було нарахувань за електроенергію, якою не користувалися, варто передавати показники лічильника. Якщо споживач не повідомляє їх, то мережа автоматично нарахує середню суму на основі споживань за попередній місяць чи рік.
При цьому, переживати не варто, пояснює гендиректор Yasno. Якщо людина, яка не використовувала електроенергію, все ж передасть показники лічильника через деякий час, то відбудеться автоматичний перерахунок і нічого платити не буде потрібно.
Коваленко додав, що ніяких санкційних дій в умовах воєнного стану не роблять. Тобто, світло за несплату боргів відключати не будуть.
Втім, зазначимо, що у компанії просять споживачів не ігнорувати платіжки й сплачувати вчасно, адже заборгованість перед постачальником електроенергії гальмує відновлення енергосистеми України.
Водночас гендиректор Yasno додав, що українці поки непогано з цим справляються.

 • 1566

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1566

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст