Главная Ссылки ... Вибираємо вигідний кредит за допомогою фінансового помічника Skywards Вибираємо вигідний кредит за допомогою фінансового...

Вибираємо вигідний кредит за допомогою фінансового помічника Skywards

Необхідність кредитів є завжди і в будь-яких умовах. Особливо це актуально в період літніх відпусток. Багато українців шукають можливість отримати позику на невеликий термін, тому їх приваблюють пропозиції мікрофінансових організацій.

Визначальними факторами стає можливість отримати швидкий кредит онлайн і простота оформлення мікропозик. У МФО рішення приймається швидко, не потрібно готувати пакет документів, замовляти довідку про доходи. І це важлива складова популярності мікрокредитів, оскільки далеко не всі позичальники працюють офіційно.

Компаній, що надають подібні послуги досить багато, зорієнтуватися в потоці пропозицій непросто, адже хочеться знати, кому можна довіряти. Skywards - фінансовий помічник тих, хто хоче оформити кредит швидко і без зайвих емоційних затрат. Пропозиції всіх партнерів сервісу зібрані на одній сторінці: не потрібно витрачати час на пошуки інформації про те, чи дійсно існує та чи інша компанія, читати відгуки клієнтів.

Основні критерії вибору МФО

Skywards пропонує великий список кредиторів, серед яких є і МФО, і банки. При виборі компанії рекомендується аналізувати та порівнювати такі критерії:

1. Умови видачі кредиту

Варто уважно вивчити перелік необхідних документів, вікові обмеження, доступні суми, процентні ставки, можливий період погашення позики. Крім того, важлива наявність вигідних умов для нових клієнтів, можливість підключення до програми лояльності для постійних клієнтів, наявність акційних пропозицій, промокодів і т.д. А також те, наскільки швидко розглядається і схвалюється заявка.

2. Спосіб видачі позики

Переважна більшість МФО надають можливість отримати кредит онлайн без відмови та дзвінків. Після схвалення заявки на отримання позики гроші оперативно зараховуються на карту будь-якого банку. Це дійсно дуже зручно, оскільки протягом 1 години можна і прийняти рішення про отримання позики, і отримати кредит, і цілеспрямовано використовувати отриману суму. І все це не виходячи з дому.

Також деякі МФО надають постійним клієнтам доступ до послуги оформлення кредиту через sms-повідомлення.

У багатьох мікрофінансових організацій є свої відділення (а то й кілька) у багатьох містах України. Тож при бажанні кредит можна отримати готівкою в найближчому офісі обраної вами компанії.

3. Спосіб погашення боргу

Як правило, МФО надає позичальникові можливість погашення боргу декількома способами:

  • в особистому кабінеті на сайті компанії;
  • за допомогою сервісів онлайн-платежів EasyPay, Ibox та інших;
  • в терміналах самообслуговування;
  • в касі банку та інше.

Клієнт може вибрати найбільш зручний для нього варіант погашення кредиту.

Своєчасна виплата мікропозик

Здійснити підбір кредитів на Skywards і отримати мікропозику може практично будь-яка повнолітня людина. Але необхідність своєчасного погашення потрібно чітко усвідомлювати. Якщо погасити кредит вчасно, відповідно до умов договору, проблем не буде. Тож до оформлення позики, незалежно від суми, потрібно підходити з максимальною відповідальністю.

Фінансовий агрегатор Skywards економить ваш час!

Просмотров : 457
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст