12.10.2014    Просмотров:  312
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Венеціанська комісія попередньо схвалила висновок щодо проекту закону про внесення змін до Конституції України.

Венеціанська комісія попередньо схвалила висновок щодо проекту закону про внесення змін до Конституції України. - venetsianska_komi_siya_poperedno_shvalila_visnovok_shchodo_proektu_zakonu_pro_vnesennya_zmin_do_konstitutsii_ukraini_543910180f0b1.jpg

10 жовтня 2014 року Венеціанська комісія на 100 ювілейній сесії схвалила попередній висновок щодо проекту закону Президента України Перта Порошенко про внесення змін до Конституції України. Нагадаємо, що цей законопроект був внесений Президентом України  на розгляд Верховної Ради України 26 червня 2014 року.

Як не дивно експертом – членом від України у Венеціанській комісії досі залишається народний депутат, колишній член партії регіонів Сергій Ківалов і його прес-служба повідомляє наступне:

«…Предварительное Заключение содержит детальные рекомендации в отношении усовершенствования отдельных норм проекта. Текст Предварительного Заключения будет опубликован на сайте Венецианской комиссии после 26 октября.

При этом, хочу отметить, что особое внимание эксперты Венецианской комиссии обратили на необходимость проведения комплексной конституционной реформы в отношении судебной системы…»

Венеціанська комісія — дорадчий орган Ради Європи з питань конституційного права, котрий надає висновки про відповідність проектів законодавчих актів європейським стандартам та цінностям. Офіційна назва — Європейська комісія за демократію через право.

Комісія є форумом, в ході якого країни можуть обмінюватися інформацією, вчитися один у одного, обговорювати ідеї і проекти, пов'язані з конституційними питаннями.

Згадайте новину: В Україні розпочато новий конституційний процес.
Обговорюйте тему: Проект змін до конституції України Президента П. Порошенко. Що отримаємо у підсумку?

 

1
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: