Головна Блог ... Новини Венеціанська комісія попередньо схвалила висновок щодо проекту закону про внесення змін до Конституції України. Венеціанська комісія попередньо схвалила висновок ...

Венеціанська комісія попередньо схвалила висновок щодо проекту закону про внесення змін до Конституції України.

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 1404

Відключити рекламу
 - tn1_venetsianska_komi_siya_poperedno_shvalila_visnovok_shchodo_proektu_zakonu_pro_vnesennya_zmin_do_konstitutsii_ukraini_543910180f0b1.jpg

10 жовтня 2014 року Венеціанська комісія на 100 ювілейній сесії схвалила попередній висновок щодо проекту закону Президента України Перта Порошенко про внесення змін до Конституції України. Нагадаємо, що цей законопроект був внесений Президентом України на розгляд Верховної Ради України 26 червня 2014 року.

Як не дивно експертом – членом від України у Венеціанській комісії досі залишається народний депутат, колишній член партії регіонів Сергій Ківалов і його прес-служба повідомляє наступне:

«…Предварительное Заключение содержит детальные рекомендации в отношении усовершенствования отдельных норм проекта. Текст Предварительного Заключения будет опубликован на сайте Венецианской комиссии после 26 октября.

При этом, хочу отметить, что особое внимание эксперты Венецианской комиссии обратили на необходимость проведения комплексной конституционной реформы в отношении судебной системы…»

Венеціанська комісія — дорадчий орган Ради Європи з питань конституційного права, котрий надає висновки про відповідність проектів законодавчих актів європейським стандартам та цінностям. Офіційна назва — Європейська комісія за демократію через право.

Комісія є форумом, в ході якого країни можуть обмінюватися інформацією, вчитися один у одного, обговорювати ідеї і проекти, пов'язані з конституційними питаннями.

Згадайте новину: В Україні розпочато новий конституційний процес.
Обговорюйте тему: Проект змін до конституції України Президента П. Порошенко. Що отримаємо у підсумку?

 • 1404

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1404

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст