Главная Блог ... Консультации от юристов Увага! Афери на вторинному ринку! Що потрібно знати Увага! Афери на вторинному ринку! Що потрібно знат...

Увага! Афери на вторинному ринку! Що потрібно знати

Отключить рекламу
 - tn1_0_62871700_1559661808_5cf68cf099846.jpg

Хочемо звернути вашу увагу на ті моменти, що можуть свідчити про аферу на вторинному ринку.

СТАРТАП: MONITOR.ESTATE Юридичний онлайн аудит об'єктів нерухомості

Отже:

1. В реєстрі прав на нерухомість відсутні права у продавця як власника. Шахраї можуть взяти в оренду квартиру і намагатися продати її від імені власника. В реєстрі присутні дані лише про об’єкти, на які право власності було придбано після 2013 року. Якщо воно придбане до 2013 року — вірогідно це власник квартири. Будьте пильними, якщо дані про власника в документі та в реєстрі різні, або якщо документ виданий після 2013 року, а даних про нього в реєстрі немає.

2. Родичі або малолітні діти прописані у квартирі. Всі мають бути виписаними до того, як підпишеться договір. Пізніше виписати їх буде проблематично, особливо неповнолітніх, та й сторонні прописані особи додадуть проблем при перепродажу квартири.

3. Квартира перейшла власнику у спадок. Перевірте, чи немає інших законних претендентів на ці квадратні метри.

4. Продавець хоче укладати угоду лише у знайомого нотаріуса. У цьому питанні саме покупець має обирати нотаріуса, адже він ризикує більше, ніж продавець.

5. Об’єкт продавався багато разів за останній час. Схемою частого перепродажу користуються шахраї — так простіше відвести від себе підозру.

6. Недотримання форми договору. Будь-який договір купівлі-продажу має укладатись в нотаріальній формі, тому що без цього покупець не зможе зареєструвати на себе право власності на житло.

Користуйтеся консультацією: Що потрібно знати, якщо вирішили придбати квартиру на вторинному ринку нерухомості

7. Відмова показати житло до підписання договору. Явна ознака того, що стан квартири в реальності не відповідає зображенням.

8. Продаж квартири за дорученням. Вимагайте, щоб власник був присутнім під час укладання угоди. Якщо продавець відкликав довіреність до моменту укладення угоди, з’являється ймовірність подальшого її скасування.

9. Завеликий завдаток. Якщо вона складає 20-50% від суми договору, то є ризик, що продавець зникне з грошима. Приблизна сума завдатку має бути приблизно 1000,00 дол. США.

У більшості несприятливих випадків можна повернути втрачені гроші через суд. Однак це відбирає час і додаткові витрати. В українських реаліях, навіть вигравши справу, теоретично можна спробувати повернути втрачені кошти, проте, практично не можливо. У продавця-шахрая їх вже не буде.

Матеріал опубліковано за підтримки онлайн сервісу юридичної перевірки нерухомості https://monitor.estate

Автор консультації: Копоть Володимир

Користуйтеся консультацією: Велика розбірка: які бувають права на нерухомість і як правильно їх оформити

  • 4993

    Просмотров

  • 0

    Коментарии

  • 4993

    Просмотров

  • 0

    Коментарии


  • Поблагодарить Отключить рекламу

    Оставьте Ваш комментарий:

    Добавить

    Другие наши сервисы:

    • Бесплатная консультация

      Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

    • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

      Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

    • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

      На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

    • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

      Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

    Популярные консультации

    Смотреть все консультации
    Смотреть все консультации
    logo

    Юридические оговорки

    Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

    Полный текст

    Приймаємо до оплати