Главная Блог ... Новости Українці, що втратили роботу, отримають по 6500 грн від держави вже наступного тижня — Шмигаль Українці, що втратили роботу, отримають по 6500 гр...

Українці, що втратили роботу, отримають по 6500 грн від держави вже наступного тижня — Шмигаль

Отключить рекламу
Українці, що втратили роботу, отримають по 6500 грн від держави вже наступного тижня — Шмигаль - 33f1fe9476261933ce1c5de305bc93d3.jpg

За дорученням президента України наступного тижня (з 7 березня) запрацює оновлена програма «єПідтримка» — кожен найманий працівник і ФОП, у якого війна забрала роботу, зможе отримати 6,5 тисяч гривень.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, програма працюватиме через додаток «Дія» за аналогією з виплатами за вакцинацію. Незабаром Міністерство цифрової трансформації має повідомити деталі, як саме оформити допомогу.

«Це зараз. Але надалі кожен із вас має почати працювати заради України та нашої перемоги. Я вдячний кожному, хто в той чи інший спосіб допоміг нашій героїчній армії, а також допомагає людям, які опинилися в скрутних умовах руйнування й окупації. Тепер нам потрібно відновлювати виробництва там, де це можливо», — наголосив прем’єр-міністр.

Він також зазначив, що Україна має швидко переходити до «економіки воєнного стану» — тобто відбудувати ефективну роботу всіх необхідних підприємств, мобілізувати ресурси й створити нову логістику.

Шмигаль закликав місцеві органи влади регіонів у тилу забезпечити людей роботою. Прем’єр-міністр також звернувся до бізнесу із закликом відновити виробництва, якщо в регіоні немає небезпеки.

Постанова від 04 березня 2022 р. № 199, розміщена на Урядовому порталі.

Згідно з документом, на ці цілі з резервного фонду держбюджету виділяється 21,9 млрд гривень.

Кошти будуть виплачуватися в рамках програми єПідтримка.

Допомога надається застрахованим особам, які працюють на умовах трудового договору (контракту), гіг-контракту, іншого цивільно-правового договору, на інших підставах, передбачених законом, та фізичним особам - підприємцям, страхувальники яких одночасно відповідають таким ознакам:

 • перебувають на обліку як платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в окремих адміністративно-територіальних одиницях за переліком, що затверджується Кабінетом міністрів України за поданням ДСНС;
 • подали в установленому законодавством порядку податкову звітність за IV квартал 2021 року або річну звітність за 2021 рік;
 • не є бюджетними установами, фондами загальнообов’язкового державного страхування.

Для визначення застрахованих осіб, яким надається допомога, використовуються відомості, надані Пенсійним фондом України.

"Протягом одного робочого дня з дня визначення території, на якій проводяться бойові дії, ДПС передає Пенсійному фонду України відомості страхувальників, які перебувають на обліку як платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, сформовані ДПС станом на 1 число місяця", - йдеться в документі.

 • 1671

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1671

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст