Головна Блог ... Новини Українці, що втратили роботу, отримають по 6500 грн від держави вже наступного тижня — Шмигаль Українці, що втратили роботу, отримають по 6500 гр...

Українці, що втратили роботу, отримають по 6500 грн від держави вже наступного тижня — Шмигаль

Відключити рекламу
Українці, що втратили роботу, отримають по 6500 грн від держави вже наступного тижня — Шмигаль - 33f1fe9476261933ce1c5de305bc93d3.jpg

За дорученням президента України наступного тижня (з 7 березня) запрацює оновлена програма «єПідтримка» — кожен найманий працівник і ФОП, у якого війна забрала роботу, зможе отримати 6,5 тисяч гривень.

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, програма працюватиме через додаток «Дія» за аналогією з виплатами за вакцинацію. Незабаром Міністерство цифрової трансформації має повідомити деталі, як саме оформити допомогу.

«Це зараз. Але надалі кожен із вас має почати працювати заради України та нашої перемоги. Я вдячний кожному, хто в той чи інший спосіб допоміг нашій героїчній армії, а також допомагає людям, які опинилися в скрутних умовах руйнування й окупації. Тепер нам потрібно відновлювати виробництва там, де це можливо», — наголосив прем’єр-міністр.

Він також зазначив, що Україна має швидко переходити до «економіки воєнного стану» — тобто відбудувати ефективну роботу всіх необхідних підприємств, мобілізувати ресурси й створити нову логістику.

Шмигаль закликав місцеві органи влади регіонів у тилу забезпечити людей роботою. Прем’єр-міністр також звернувся до бізнесу із закликом відновити виробництва, якщо в регіоні немає небезпеки.

Постанова від 04 березня 2022 р. № 199, розміщена на Урядовому порталі.

Згідно з документом, на ці цілі з резервного фонду держбюджету виділяється 21,9 млрд гривень.

Кошти будуть виплачуватися в рамках програми єПідтримка.

Допомога надається застрахованим особам, які працюють на умовах трудового договору (контракту), гіг-контракту, іншого цивільно-правового договору, на інших підставах, передбачених законом, та фізичним особам - підприємцям, страхувальники яких одночасно відповідають таким ознакам:

 • перебувають на обліку як платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в окремих адміністративно-територіальних одиницях за переліком, що затверджується Кабінетом міністрів України за поданням ДСНС;
 • подали в установленому законодавством порядку податкову звітність за IV квартал 2021 року або річну звітність за 2021 рік;
 • не є бюджетними установами, фондами загальнообов’язкового державного страхування.

Для визначення застрахованих осіб, яким надається допомога, використовуються відомості, надані Пенсійним фондом України.

"Протягом одного робочого дня з дня визначення території, на якій проводяться бойові дії, ДПС передає Пенсійному фонду України відомості страхувальників, які перебувають на обліку як платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, сформовані ДПС станом на 1 число місяця", - йдеться в документі.

 • 1521

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1521

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст