Главная Блог ... Новости Колапс. ВРП ніколи не розгляне 14 454 скарг щодо суддів належним чином, хоча повідомила про їх розподіл Колапс. ВРП ніколи не розгляне 14 454 скарг щодо с...

Колапс. ВРП ніколи не розгляне 14 454 скарг щодо суддів належним чином, хоча повідомила про їх розподіл

Отключить рекламу
Колапс. ВРП ніколи не розгляне 14 454 скарг щодо суддів належним чином, хоча повідомила про їх розподіл - f8327baf265df8f3f3ac0e2836310c97.jpeg

Секретаріат Вищої ради правосуддя оперативно здійснив авторозподіл між членами Ради скарг щодо дисциплінарного проступку судді.

Як ми повідомляли, з 1 листопада 2023 року був відновлений розподіл між членами Ради скарг щодо дисциплінарного проступку судді та скарг на рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді чи прокурора.
Всього з 1 листопада 2023 року розподілено 14 454 скарги щодо дисциплінарного проступку судді.

Від моменту відновлення авторозподілу – з 1-го листопада по 6-е грудня розподілено 13443 старі справи, дисциплінарне провадження в яких не завершено попереднім складом Ради та скарг, які надійшли з 5 серпня 2021 року до 31 жовтня 2023 року. З них за поточний тиждень – 1485.

Згадайте новину: Ганьба новому складу ВРП! У почесну відставку відійшов суддя Попревич, який ув’язнив Стерненка та «відмазав» колегу

З 1 листопада по 6 грудня також розподілено 1011 нових справ, що надійшли з 1 листопада 2023 року, з них за поточний тиждень – 244.

Вища рада правосуддя у своїй діяльності сповідує принципи прозорості та транспарентності, наслідком цього, зокрема, є те що інформація про уже розподілені скарги (деталізована інформація про автоматизований розподіл) розміщена у рубриці «Реєстр автоматизованого розподілу матеріалів між членами ВРП» у розділі «Діяльність» на сайті ВРП. Під час пошуку скарги слід орієнтуватися на фактичну дату її подання. У реєстрі є можливість ознайомитись з усіма аспектами авторозподілу тієї чи іншої скарги.

Джерело: Вища рада правосуддя

Згадайте новину: Павло Пархоменко стане суддею ВС скасувавши рішення ВРП за допомогою ВС

 • 1699

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1699

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст