Головна Блог ... Новини Колапс. ВРП ніколи не розгляне 14 454 скарг щодо суддів належним чином, хоча повідомила про їх розподіл Колапс. ВРП ніколи не розгляне 14 454 скарг щодо с...

Колапс. ВРП ніколи не розгляне 14 454 скарг щодо суддів належним чином, хоча повідомила про їх розподіл

Відключити рекламу
Колапс. ВРП ніколи не розгляне 14 454 скарг щодо суддів належним чином, хоча повідомила про їх розподіл - f8327baf265df8f3f3ac0e2836310c97.jpeg

Секретаріат Вищої ради правосуддя оперативно здійснив авторозподіл між членами Ради скарг щодо дисциплінарного проступку судді.

Як ми повідомляли, з 1 листопада 2023 року був відновлений розподіл між членами Ради скарг щодо дисциплінарного проступку судді та скарг на рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності судді чи прокурора.
Всього з 1 листопада 2023 року розподілено 14 454 скарги щодо дисциплінарного проступку судді.

Від моменту відновлення авторозподілу – з 1-го листопада по 6-е грудня розподілено 13443 старі справи, дисциплінарне провадження в яких не завершено попереднім складом Ради та скарг, які надійшли з 5 серпня 2021 року до 31 жовтня 2023 року. З них за поточний тиждень – 1485.

Згадайте новину: Ганьба новому складу ВРП! У почесну відставку відійшов суддя Попревич, який ув’язнив Стерненка та «відмазав» колегу

З 1 листопада по 6 грудня також розподілено 1011 нових справ, що надійшли з 1 листопада 2023 року, з них за поточний тиждень – 244.

Вища рада правосуддя у своїй діяльності сповідує принципи прозорості та транспарентності, наслідком цього, зокрема, є те що інформація про уже розподілені скарги (деталізована інформація про автоматизований розподіл) розміщена у рубриці «Реєстр автоматизованого розподілу матеріалів між членами ВРП» у розділі «Діяльність» на сайті ВРП. Під час пошуку скарги слід орієнтуватися на фактичну дату її подання. У реєстрі є можливість ознайомитись з усіма аспектами авторозподілу тієї чи іншої скарги.

Джерело: Вища рада правосуддя

Згадайте новину: Павло Пархоменко стане суддею ВС скасувавши рішення ВРП за допомогою ВС

 • 1698

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1698

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст