Главная Блог ... Новости У США пояснили, чому не захищають небо України так, як Ізраїлю У США пояснили, чому не захищають небо України так...

У США пояснили, чому не захищають небо України так, як Ізраїлю

 • 0

 • 0

 • 72

Отключить рекламу

У США пояснили причину, через яку не допомагають Україні збивати російські ракети і дрони, як вони зробили це з іранськими, які летіли на Ізраїль.

Як сказав представник Державного департаменту США Метью Міллер, уся річ у тім, що американо-ізраїльські та американо-українські відносини "абсолютно різні".

Американський чиновник зазначив, що розуміє слова українського президента Володимира Зеленського про те, що союзники збивали іранські ракети і дрони над Ізраїлем, але бояться робити те саме в Україні. Він прокоментував, що президент "будь-якої країни, яка зазнає таких нападів, шукатиме будь-який спосіб захистити свій народ".

Читайте також: Зеленський: світ повинен захистити Україну на прикладі Ізраїлю, який не є членом НАТО Американський дипломат назвав головну причину затримки допомоги США для України Зрадивши Україну, США вбивають свою репутацію і відвертають союзників, - The Atlantic

Однак, Міллер заявив, що у США "абсолютно різні відносини з Україною та Ізраїлем".

"У нас десятиліття партнерства з Ізраїлем у сфері безпеки, де ми надаємо їм пряму військову допомогу... протягом десятиліть. Ми маємо тривалі, широкі зв'язки між нашими та ізраїльськими військовими, які тривають десятиліттями, а не тільки протягом двох років конфлікту", - зазначив Міллер.

Він зазначив, що Ізраїль є основним союзником США поза НАТО, а Україна перебуває в іншому становищі.

Міллер сказав, що США надають Україні обладнання для захисту неба, зокрема системи Patriot. Він підкреслив, що США не мають наміру вступати в "прямий збройний конфлікт із РФ".

"Ми не перебуваємо у збройному конфлікті з РФ, що вимагало б від американських літаків патрулювати небо над Україною і відповідати на російські атаки. І ми не збираємося вступати в прямий збройний конфлікт", - сказав Міллер.

Допомога США Україні

13 лютого Сенат підтримав пакетний проєкт закону, яким передбачено надання фінансової допомоги Україні, Тайваню, а також Ізраїлю на загальну суму $95 млрд. Станом на середину квітня документ так і не підтримали в Палаті представників. У Білому домі вже не раз закликали схвалити документ.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 72

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 72

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст