Головна Блог ... Новини У США пояснили, чому не захищають небо України так, як Ізраїлю У США пояснили, чому не захищають небо України так...

У США пояснили, чому не захищають небо України так, як Ізраїлю

  • 0

  • 0

  • 45

Відключити рекламу

У США пояснили причину, через яку не допомагають Україні збивати російські ракети і дрони, як вони зробили це з іранськими, які летіли на Ізраїль.

Як сказав представник Державного департаменту США Метью Міллер, уся річ у тім, що американо-ізраїльські та американо-українські відносини "абсолютно різні".

Американський чиновник зазначив, що розуміє слова українського президента Володимира Зеленського про те, що союзники збивали іранські ракети і дрони над Ізраїлем, але бояться робити те саме в Україні. Він прокоментував, що президент "будь-якої країни, яка зазнає таких нападів, шукатиме будь-який спосіб захистити свій народ".

Читайте також: Зеленський: світ повинен захистити Україну на прикладі Ізраїлю, який не є членом НАТО Американський дипломат назвав головну причину затримки допомоги США для України Зрадивши Україну, США вбивають свою репутацію і відвертають союзників, - The Atlantic

Однак, Міллер заявив, що у США "абсолютно різні відносини з Україною та Ізраїлем".

"У нас десятиліття партнерства з Ізраїлем у сфері безпеки, де ми надаємо їм пряму військову допомогу... протягом десятиліть. Ми маємо тривалі, широкі зв'язки між нашими та ізраїльськими військовими, які тривають десятиліттями, а не тільки протягом двох років конфлікту", - зазначив Міллер.

Він зазначив, що Ізраїль є основним союзником США поза НАТО, а Україна перебуває в іншому становищі.

Міллер сказав, що США надають Україні обладнання для захисту неба, зокрема системи Patriot. Він підкреслив, що США не мають наміру вступати в "прямий збройний конфлікт із РФ".

"Ми не перебуваємо у збройному конфлікті з РФ, що вимагало б від американських літаків патрулювати небо над Україною і відповідати на російські атаки. І ми не збираємося вступати в прямий збройний конфлікт", - сказав Міллер.

Допомога США Україні

13 лютого Сенат підтримав пакетний проєкт закону, яким передбачено надання фінансової допомоги Україні, Тайваню, а також Ізраїлю на загальну суму $95 млрд. Станом на середину квітня документ так і не підтримали в Палаті представників. У Білому домі вже не раз закликали схвалити документ.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
  • 45

    Переглядів

  • 0

    Коментарі

  • 45

    Переглядів

  • 0

    Коментарі


  • Відключити рекламу

    Залиште Ваш коментар:

    Додати

    КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

    • Безкоштовна консультація

      Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

    • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

      Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

    • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

      Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

    • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

      Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

    Популярні новини

    Дивитись усі новини
    Дивитись усі новини
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст