Главная Блог ... Новости У Німеччині заговорили про відновлення загального військового призову У Німеччині заговорили про відновлення загального ...

У Німеччині заговорили про відновлення загального військового призову

 • 0

 • 0

 • 71

Отключить рекламу

Прем'єр-міністр Саксонії Міхаель Кречмер виступив із пропозицією провести референдум про відновлення в країні загального військового призову.

Цю ініціативу Кречмер уже обговорив із генеральним інспектором бундесверу Карстеном Бройєром, пише Bild. Після цього Бройєр заявив, що наразі держава стикається з іншим типом воєнної загрози, ніж тоді, коли обов'язкову військову службу було скасовано.

За словами генерального інспектора бундесверу, в Міноборони розробляють кілька моделей обов'язкової військової служби. Їх об'єднує те, що "всі вони дають змогу бундесверу зростати".

Читайте також: Зміцнення східних кордонів НАТО: до Литви почали прибувати німецькі військові

"Мені б дуже хотілося, щоб ми проголосували за один, два або три варіанти такого призову і, щоб це питання також було представлено німцям", - прокоментував перспективу Кречмер.

Видання зазначає, що судячи з усього, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус проти повернення до системи військового призову, який був у країні до 2011 року.

За словами Бройєра, можливе введення так званої шведської моделі, яка передбачає, що військову службу проходить вп'ятеро більше молодих людей, ніж регулярно перебуває в армії. У разі кризової ситуації їх призивають у війська як рекрутів.

Водночас видання зазначає, що загальний військовий призов у Німеччині навряд чи буде запроваджено за нинішнього уряду, оскільки головні політсили заявили про те, що не готові до ухвалення відповідного закону.

Військовий призов у Європі

На тлі війни РФ проти України в Європі заговорили про відновлення військового обов'язку, який було скасовано кілька років тому.

Зокрема, Латвія знову ввела обов'язковий призов до армії, щоб стримати Росію від вторгнення в Європу. Міністр закордонних справ країни Крішьяніс Каріньш заявив, що обов'язкова служба набула чинності на початку січня. Відтоді всі громадяни чоловічої статі віком від 18 до 27 років повинні будуть пройти рік служби, включно з тими, хто проживає за кордоном.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 71

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 71

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст