Головна Блог ... Новини У Німеччині заговорили про відновлення загального військового призову У Німеччині заговорили про відновлення загального ...

У Німеччині заговорили про відновлення загального військового призову

 • 0

 • 0

 • 70

Відключити рекламу

Прем'єр-міністр Саксонії Міхаель Кречмер виступив із пропозицією провести референдум про відновлення в країні загального військового призову.

Цю ініціативу Кречмер уже обговорив із генеральним інспектором бундесверу Карстеном Бройєром, пише Bild. Після цього Бройєр заявив, що наразі держава стикається з іншим типом воєнної загрози, ніж тоді, коли обов'язкову військову службу було скасовано.

За словами генерального інспектора бундесверу, в Міноборони розробляють кілька моделей обов'язкової військової служби. Їх об'єднує те, що "всі вони дають змогу бундесверу зростати".

Читайте також: Зміцнення східних кордонів НАТО: до Литви почали прибувати німецькі військові

"Мені б дуже хотілося, щоб ми проголосували за один, два або три варіанти такого призову і, щоб це питання також було представлено німцям", - прокоментував перспективу Кречмер.

Видання зазначає, що судячи з усього, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус проти повернення до системи військового призову, який був у країні до 2011 року.

За словами Бройєра, можливе введення так званої шведської моделі, яка передбачає, що військову службу проходить вп'ятеро більше молодих людей, ніж регулярно перебуває в армії. У разі кризової ситуації їх призивають у війська як рекрутів.

Водночас видання зазначає, що загальний військовий призов у Німеччині навряд чи буде запроваджено за нинішнього уряду, оскільки головні політсили заявили про те, що не готові до ухвалення відповідного закону.

Військовий призов у Європі

На тлі війни РФ проти України в Європі заговорили про відновлення військового обов'язку, який було скасовано кілька років тому.

Зокрема, Латвія знову ввела обов'язковий призов до армії, щоб стримати Росію від вторгнення в Європу. Міністр закордонних справ країни Крішьяніс Каріньш заявив, що обов'язкова служба набула чинності на початку січня. Відтоді всі громадяни чоловічої статі віком від 18 до 27 років повинні будуть пройти рік служби, включно з тими, хто проживає за кордоном.


ДЖЕРЕЛО : UNIAN
 • 70

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 70

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст