19.11.2014    Просмотров:  249
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк "Прямых переговоров с наёмниками мы вести не будем!"

ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк "Прямых переговоров с наёмниками мы вести не будем!" - tsitata_misyatsya_prem_er_ministr_ukraini_arseniy_yatsenyuk_pryamih_peregovorov_s_nayomnikami_mi_vesti_ne_budem_546ddcef4afde.png

Прем'єр-міністр України Яценюк Арсеній Петрович абсолютно конкретно заявив свою позицію у питанні переговорів з ДНР і ЛНР. А саме: прямих переговорів з представниками ДНР і ЛНР не буде, "якщо хочете миру ДНР і ЛНР - виконуйте мінські домовленості."

Наводмо цитату: "Ми наполягаємо на виконанні всіх 12 пунктів мінських домовленостей. Саме Росія і Кремль зробили населення Донецька і Луганська заручниками. І ведуть ситуацію до гуманітарної катастрофи. Там вже почалися бунти проти так званого "русского мира". З автоматами в руках, мирні громадяни. Уряд і далі буде продовжувати спроби доставити туди гуманітарну допомогу. Поки російські найманці будуть перебувати на території України немає ніякої можливості відправляти туди ні соціальні виплати, ні податки, ні гроші". 

І ця позиція за словами Арсеія Яценюка солідарна з позицією Президента України Петра Порошенко.

Згадайте новину: Результати виборів у сепаратистів: самопроголошених ДНР і ЛНР.

Мінський протокол - перший документ щодо врегулювання збройного конфлікту між Україною та РФ.

Мінський меморандум - другий документ щодо врегулювання збройного конфлікту між Україною та РФ.

Вторгнення в Україну регулярних військ Російської Федерації.        

Обговорюйте тему: Мирний план Порошенко та Мінський протокол за підсумками консультацій Тристоронньої контактної групи у складі  представників України, РФ та ОБСЕ від 1 вересня 2014 року.

Дивіться відео: Міністр юстиції Павло Петренко коментує закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганських областей."

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: