28.03.2016    Просмотров:  295
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Треба прислухатись: реформувати Генеральну прокуратуру може тільки той, хто ніколи не був прокурором.

Треба прислухатись: реформувати Генеральну прокуратуру може тільки той, хто ніколи не був прокурором. - treba_prisluhatis_reformuvati_generalnu_prokuraturu_moge_tilki_toy_hto_nikoli_ne_buv_prokurorom_56f91089d911d.jpg

Треба прислухатись: реформувати Генеральну прокуратуру може тільки той, хто ніколи не був прокурором.

Про це лідер парламентської фракції “Блоку Петра Порошенка” Юрій Луценко заявив в ефірі телеканалу “Інтер” увечері в неділю, 27 березня.

“Реформу цього напівмафіозного генерального могильника не може провести той, хто був прокурором. Я думаю, це може зробити людина зі сторони, що має особисту і політичну мужність зруйнувати цю систему кругової поруки”, – підкреслив політик.

За словами депутата, діючий прокурор зробив для реформи відомства хоч і немало, але недостатньо.

“Пан Шокін зробив багато для прокуратури, почавши її реформу. Однак, змінити цю закостенілу систему зсередини неможливо”, – зазначив Луценко, додавши, що глава ГПУ зробив недостатньо для того, щоб зміни у відомстві були відчутними.

“Він пішов у відставку, і ця відставка у вівторок має бути проголосована. Президент буде готовий винести наступну кандидатуру після вирішення цього питання”, – резюмував політик.

ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Василь Іванович Кисіль «Судова гілка влади сама себе не реформує». 

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко в спеціальному зверненні 16 лютого повідомив про те, що він закликав генпрокурора Віктора Шокіна піти у відставку. 19 лютого заяву Шокіна про відставку надійшла в АП. Через кілька днів в Раді був зареєстрований президентський проект постанови про звільнення Шокіна, який пізніше рекомендував підтримати комітет Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції.

Відзначимо, що як тільки Шокін написав заяву про відставку, він в цей же день пішов у відпустку. Шокін повернувся на роботу тільки через місяць, 16 березня. Шокін призначений генеральним прокурором України в лютому 2015 року.

Згідно з чинною Конституцією України, генпрокурора призначає і звільняє президент за згодою парламенту. Разом з тим, парламент має можливість певною кількістю голосів оголосити вотум недовіри генпрокурору, що має наслідок – його відставку з посади.

Джерело: Дзеркало тижня

 

4
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: