Главная Блог ... Новости Треба прислухатись: реформувати Генеральну прокуратуру може тільки той, хто ніколи не був прокурором. Треба прислухатись: реформувати Генеральну прокура...

Треба прислухатись: реформувати Генеральну прокуратуру може тільки той, хто ніколи не був прокурором.

 • Автор: 

  Автор не указан

 • 0

 • 4

 • 1421

Отключить рекламу
Треба прислухатись: реформувати Генеральну прокуратуру може тільки той, хто ніколи не був прокурором. - tn1_treba_prisluhatis_reformuvati_generalnu_prokuraturu_moge_tilki_toy_hto_nikoli_ne_buv_prokurorom_56f91089d911d.jpg

Треба прислухатись: реформувати Генеральну прокуратуру може тільки той, хто ніколи не був прокурором.

Про це лідер парламентської фракції “Блоку Петра Порошенка” Юрій Луценко заявив в ефірі телеканалу “Інтер” увечері в неділю, 27 березня.

“Реформу цього напівмафіозного генерального могильника не може провести той, хто був прокурором. Я думаю, це може зробити людина зі сторони, що має особисту і політичну мужність зруйнувати цю систему кругової поруки”, – підкреслив політик.

За словами депутата, діючий прокурор зробив для реформи відомства хоч і немало, але недостатньо.

“Пан Шокін зробив багато для прокуратури, почавши її реформу. Однак, змінити цю закостенілу систему зсередини неможливо”, – зазначив Луценко, додавши, що глава ГПУ зробив недостатньо для того, щоб зміни у відомстві були відчутними.

“Він пішов у відставку, і ця відставка у вівторок має бути проголосована. Президент буде готовий винести наступну кандидатуру після вирішення цього питання”, – резюмував політик.

ЦИТАТА МІСЯЦЯ: Василь Іванович Кисіль «Судова гілка влади сама себе не реформує».

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко в спеціальному зверненні 16 лютого повідомив про те, що він закликав генпрокурора Віктора Шокіна піти у відставку. 19 лютого заяву Шокіна про відставку надійшла в АП. Через кілька днів в Раді був зареєстрований президентський проект постанови про звільнення Шокіна, який пізніше рекомендував підтримати комітет Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції.

Відзначимо, що як тільки Шокін написав заяву про відставку, він в цей же день пішов у відпустку. Шокін повернувся на роботу тільки через місяць, 16 березня. Шокін призначений генеральним прокурором України в лютому 2015 року.

Згідно з чинною Конституцією України, генпрокурора призначає і звільняє президент за згодою парламенту. Разом з тим, парламент має можливість певною кількістю голосів оголосити вотум недовіри генпрокурору, що має наслідок – його відставку з посади.

Джерело: Дзеркало тижня

 • 1421

  Просмотров

 • 4

  Коментарии

 • 1421

  Просмотров

 • 4

  Коментарии


 • Отключить рекламу

  Страшные сомнения! У нас кого не поставь.... ))) Надо с Марса!

  29.03.2016 00:18

  Надо пробыват! За 2 мсяца работы все будет видно! 

  29.03.2016 00:28

  Луценко хочет быть Генпрокурором. Когда-ьл был министром МВД. Что-то я не заметил результатов его работы. Но теперь он уверен в успехе. Хотя с другой стороны мысль интересная. 

  29.03.2016 17:16

  Шокина уже убрали. Своевременное заявление

  29.03.2016 17:21

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст