Главная Ссылки ... ТОП-3 кращих книг по саморозвитку

ТОП-3 кращих книг по саморозвитку

В даний час багато людей захоплюються читанням мотивуючої літератури для саморозвитку. Особливо часто серед цієї аудиторії зустрічаються люди середнього віку і молодь, яку прийнято називати «думаючої». Цінно, що популярність книг з саморозвитку зростає з кожним роком. На думку читачів, роботи кращих авторів на цю тему, є поєднанням грамотних рекомендацій, практичних порад і по-справжньому цікавих, легко читаються, книг. У цій збірці ми розповімо про три бестселери, які на думку читачів мотивуючої літератури, визнані видатними і кращими в своєму роді.

№1. «Будь кращою версією себе», Ден Вальдшмідт

Автор упевнений, що для досягнення успіху далеко не так важливо старанність, як це прийнято вважати, набагато важливіше - знати, хто ти і що ти собою уявляєш. Ден Вальдшмідт, який присвятив багато років дослідженню десятків сотень історій видатних спортсменів, політиків, науковців та інших відомих особистостей, прийшов до висновку, що старанний щоденна праця неминуче призводить до втоми, але, при цьому, ніяк не наближає до досягнення поставлених цілей. Життєві історії, наведені в цій книзі, є яскравим прикладом для багатьох людей, вони неодмінно зможуть багато чому навчити, надихнути і стати стимулом для досягнення своїх цілей. «Будь кращою версією себе» обов'язково варто прочитати тим, хто давно нічим не надихався, хто, як «ковтка свіжого повітря» жадає мотивації, і хто прагне до досягнення певних висот і результатів. Цю книгу можна запропонувати підліткам, близьким людям і всім тим, хто жадає якісних змін у власному житті.

№2. «Дар Мідаса: чому хтось багатіє, а хтось ні», Д. Трамп, Р. Кіосакі

«Дар Мідаса» - талант, яким, на думку авторів, мають всі успішні люди. На сторінках свого бестселера дві ікони бізнесу, з кожним днем ​​примножують свої статки, діляться секретами, завдяки знанню яких кожен зможе навчитися притягати багатство. На сторінках книги читачі познайомляться з історіями, що відбулися в житті Дональда Трампа і Роберта Кіосакі, їх гучними успіхами і, не менш гучними, провалами. У бестселері пропонуються практичні поради на основі унікального досвіду авторів, застосування яких допоможе змінити образ мислення і досягти процвітання. «Дар Мідаса: чому хтось багатіє, а хтось ні» - книга, яка, безумовно, зацікавить кожного, хто прагне побудувати успішний бізнес. Вона для цілеспрямованих і зосереджених людей, для яких характерний великий ентузіазм і пристрасть до досягнення поставлених цілей, для всіх, кого надихає і мотивує здатність авторів не зупинятися на досягнутих результатах, а рухатися далі. Безумовною перевагою цього бестселера є те, що в ньому пропонується відпрацьований і перевірений на тисячах людей, метод досягнення успіхів у бізнесі.

№3. «У цьому році я ... Як змінити звички, стримати обіцянку або зробити те, про що ви давно мріяли», М. Дж. Райн

Основна тема цього праці - мотивація, як якесь джерело енергії, імпульс, що надихає на досягнення поставлених цілей. М. Дж. Райн цікавим і доступним для кожного мовою розповідає про те, як впоратися зі своїм страхом і зробити перший крок назустріч цілі. Вона звертає увагу на те, що багато хто з нас знаходяться в настільки сильній залежності від своїх звичок і установок, що вони починають керувати нашим життям. Дане твердження не голослівно, воно майстерно ілюструється на конкретних прикладах, наведених в книзі. Автор дає безліч практичних порад, дотримання яких допоможе раз і назавжди перестати підкорятися тим установкам і звичкам, які не дають нам розвиватися і виконувати задумане. Прочитання цієї, яка завоювала визнання у всьому світі, книги рекомендується широкому колу читачів, в тому числі і підліткам, яким вона буде дуже корисна. Де купити літературу по саморозвитку?

Книжковий магазин Lawbooks.in.ua - справжній «клондайк» для тих, хто прагне до кращого версії себе і готовий почати шлях до успіху під керівництвом кращих сучасних авторів мотивуючої літератури.

Просмотров : 663
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст