Суд зобов’язав поліцію завести кримінальну справу на Юрія Вілкула

10.04.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  937
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

У Кривому Розі суд зобов'язав співробітників слідчого відділу Дзержинського райвідділу поліції відкрити кримінальне провадження щодо зловживання владою міським головою Юрієм Вілкулом. Про це повідомляє екс-кандидат на посаду мера Кривого Рогу Інна Іванченко у своєму Facebook.

Відповідне рішення ухвалила слідчий суддя Вікторович Дзержинського районного суду Кривого Рогу за заявою кандидатки в мери міста.

Кримінальне провадження стосується факту виконання Вілкулом обов'язків міського голови в період виборчого процесу в той час, як у законі "Про позачергові вибори Криворізького міського голови" зазначено, що вибори призначені "у зв'язку з неможливістю виконання Криворізьким міським головою своїх повноважень...".

Згадайте новину:Юрий Вилкул, бывший регионал, абсолютно выиграл на внеочередных выборах мэра в Кривом Рогу. Зачем было отменять в парламенте ранее проведённые выборы?

Заявники вважають, що, продовжуючи виконувати обов'язки мера, Вілкул зловжив владою, що підпадає під статтю 364 Кримінального кодексу.

Раніше в поліції не побачили достатніх підстав для відкриття кримінального провадження за цим фактом. У зв'язку з цим відповідну заяву було подано до суду, який визнав за необхідне зобов'язати поліцію внести відомості в Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Джерело: РБК Україна

Бесплатная консультация быстрый ответ на Ваш юридический вопрос поможет сориентироваться в дальнейших действиях.

Объявите собственный тендер и получите выгодное предложение от более чем 5000 юристов со всей Украины.

Видео-консультация юриста это современное и эффективное решение для получения необходимой информации

Каталог юристов Украины это эффективный способ найти надежного и профессионального исполнителя для Вашей юридической цели
1
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.

ЕСПЧ
0