19.08.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Суд відпустив під домашній арешт екс-"торнадівця", що визнав провину. Іншим арешт продовжений на 60 днів

У п'ятницю, 19 серпня, Оболонський районний суд Києва змінив запобіжний захід одному з екс-співробітників роти спецпризначення МВС України Торнадо Юрію Шевченку з утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт, повідомив адвокат обвинувачених.

Адвокат Володимир Якимов розповів, що Шевченко в СІЗО отримав складний перелом ноги і тепер бере участь у засіданні у режимі відеоконференції

У свою чергу прокурор Військової прокуратури Руслан Кравченко стверджує, що Шевченко визнав свою провину.

Згадайте новину: Оболонський райcуд Києва розглянув справу проти співробітників патрульної служби міліції особливого призначення «Торнадо»

"Цитата обвинуваченого Шевченко: Я визнаю свою провину в скоєнні злочинів, передбачених ст. 127, 146 і 365 Кримінального кодексу України. Йдеться про епізоди тортур, незаконного позбавлення волі людей, які були незаконно затримані та поміщені в підвал колишнього розташування роти Торнадо, а також всіма цими діями він перевищив службові повноваження співробітника міліції", - сказав Кравченко після завершення засідання.

Коментуючи висловлювання адвоката Якимова, який сказав, що під час відеоконференції був дуже поганий звук і сторона захисту не чула жодних визнання вини обвинуваченим, прокурор зазначив, що під час судового засідання відбувається аудіо- і відеофіксація і він добре чув ці слова.

"Потім, після його слів, після його свідчень колегія суддів надала мені право поставити питання (Шевченку). Я поставив додаткове запитання, чи визнає він увазі і я правильно його зрозумів, він сказав, що визнає свою провину", - розповів Кравченко.

Іншим екс-"торнадівцям" суд продовжив термін утримання під вартою на 60 днів.

Згадайте новину: "Справа "Торнадо": за що судять колишніх міліціонерів

Наступне засідання суду призначено на 11:30 30 серпня.

Нагадаємо, у червні 2015 року в Луганській області було затримано й заарештовано 8 осіб, у тому числі сім - бійці роти патрульної служби міліції особливого призначення Торнадо. Колишніх командира і співробітників Торнадо звинувачують у скоєнні тяжких і особливо тяжких злочинів.

В ході засідання у справі "торнадівців" 2 серпня під будівлею Оболонського суду відбулися зіткнення між прихильниками бійців і правоохоронцями. Тоді протестувальники застосували сльозогінний газ проти поліцейських і намагалися перешкоджати вивезенню підсудних.

Джерело: Інтерфакс-Україна

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення